Реферат «Теоретичні та практичні аспекти забезпечення повернення кредиту», 2014 рік

З предмету Банківська справа · додано 09.10.2015 09:43 · від Юля · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ і. Теоретичні основи формування забезпечення повернення банківських кредитів 1.1. Економічна сутність та основні принципи забезпечення повернення кредиту.5 1.2. Інструменти забезпечення виконання зобов'язань.8 Розділ іі. Аналіз чинних і нетрадиційних схем, механізмів і видів забезпечення повернення банківських кредитів 2.1. Організація банком процесу повернення позик.11 2.2. Удосконалення методів забезпечення повернення кредитів.14 Висновок.18

Висновок

Таким чином, банк, як кредитна установа, повинен проводити діяльність за наступними критеріями: прибутковість діяльності, утворена за рахунок операцій залучення та розміщення ресурсів та комісії за надані послуги; стратегія діяльності банку повинна полягати в пошуку та залучені дешевих ресурсів з метою їх розміщення за оптимальною ставкою; обґрунтований ризик повинен відповідати власному капіталу банку та сформованих їм резервів; безпека банку та позичальника повинна гарантуватися на основі партнерських відносин, розвитку послуг фінансово-кредитної взаємодії та взаємної зацікавленості.
Отже, пріоритетним завданням банків при розробленні стратегії фінансово-кредитної діяльності є глибоке і повне розуміння глобальних тенденцій розвитку реального сектору економіки та своєї місії в цьому розвитку.
Фінансова нестабільність в Україні в умовах відсутності розвиненого фінансового ринку найповніше проявляється саме в банківському секторі, за якого проявляється його неспроможність підтримувати рівновагу та відновлювати стан після зовнішніх потрясінь чи посилення диспропорцій, будь-яких відхилень від безпечних параметрів, спричинених кризовими явищами (спадом економіки, фінансовою кризою, трансформацією економіки тощо).
На жаль, Україна залишається одним із світових лідерів за часткою прострочених кредитів в портфелях банків. З початку 1990-х років у світі відбулося більше десяти банківських криз, проте якість кредитних портфелів була найгіршою лише у 1996 р. у Болгарії та у 1998 р. знову ж таки в Україні. Серед головних причин такого стану речей слід, передусім, виокремити наступні: надмірна кредитна експансія банків перед кризою та дефекти судової системи, що практично не захищає права кредиторів (банків).
Варто відзначити, що суттєво знизити частку проблемних кредитів у найближчому майбутньому банківській системі України, скоріш за все, не вдасться, що насамперед зумовлюється саме макроекономічною нестабільністю в економіці країни.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?