Курсова робота «Взаємодія процесів»

З предмету Комп'ютери · додано 30.09.2015 19:37 · від Rostyslav · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Розробка плану проекту.3 1.1. Аналіз задачі, обґрунтування вибору моделі життєвого циклу для реалізації проекту.3 1.2. Обгрунтування вибору апаратних ресурсів, мови програмування та CASE-засобів(за наявності).5 1.3. Вимоги до програмного забезпечення.19 2. Обгрунтування алгоритму розв’язування задачі .20 3. UML-діаграми та алгоритми.21 3.1. UML-діаграми функціонування програмного забезпечення .21 3.2. Алгоритми роботи програмного забезпечення .24 4. Струтура і склад програмного забезпечення .29 4.1. Структура програми та опис розроблених функцій .29 4.2. Представлення результатів роботи програмного забезпечення.40 Література Додатки Додаток А Лістинг програмного забезпечення Додаток Б Віконні форми програмного забезпечення

Висновок

З розвитком комп’ютерних технологій, розвивається і програмне забезпечення, що обслуговує їх. З появою багатозадачних систем зросла швидкість опрацювання даних, але із тим зросла і трудомісткість опрацювання цих даних. Адже важче слідувати за правильністю виконання процесу якщо разом їх виконується декілька. У зв’язку з цим і були розроблені системи, які синхронізують процеси, роблять їх виконання ще ефективнішим.
1. Розробка плану проекту
Актуальність даної теми полягає у тому, що системи розвиваються дуже стрімкими темпами і все важче услідкувати за їх роботою, адже всі процеси, що виконуються, сховані від користувача і не доступні йому. Тому щоб зрозуміти як все це відбувається розглядається дана тема.
Існує досить багато інструментів та методів котрі допомагають у розробці програмного забезпечення різного роду, від найпростіших програм до складних операційних систем. Одним із простіших інтегрованих середовищ програмування є QT4 за допомогою якого розробляються додатки різного роду та призначення. Дана програма також реалізована за допомогою QT4 для операційної системи Windows.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?