Курсова робота «ЕСМ мережа 110Кв», 2013 рік

З предмету Інше · додано 23.09.2015 17:34 · від Влад Дмитрик · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 5 1. Формування розрахункової схеми електричної мережі та введення початкових даних 6 2. Вибір схем електропостачання району і їх номінальної напруги 8 2.1. Розрахунок довжин ділянок мережі. .8 2.2. Розрахунок потужності навантажень. 10 2.3. Розрахунок потоків потужностей по лініях 11 2.4. Вибір номінальної напруги 15 2.5. Вибір марки і площі перерізу проводів ліній електропередач 17 2.6. Перевірка вибраних перерізів за умов допустимого нагрівання і оцінка втрат напруги у післяаварійних режимах 20 3. Баланс активних і реактивних потужностей у електричній мережі, вибір і розташування компенсуючих пристроїв 26 4. Вибір трансформаторів на підстанціях 29 4.1. Схеми мережі і кількість вимикачів 30 5. Порівняння варіантів і вибір економічно доцільної схеми мережі 33 6. Розрахунки параметрів схем заміщення мережі 38 7. Розрахунок і аналіз режимів роботи мережі 41 7.1. Визначення приведених і розрахункових навантажень підстанцій 41 7.2. Визначення потокорозподілу в мережі 44 7.3. Визначення робочих рівнів напруги у вузлах мережі 49 8. Виконання розрахунків режимів на ЕОМ 51 9. Регулювання напруги в мережі 54 10.Визначення основних техніко-економічних показників спроектованої мережі 57 Висновки 60 Література 61

Висновок

Задачею курсового проекта є проектування районної електричної мережі. На основі даних про розташування і максимальне навантаження майбутніх споживачів було запропоновано п’ять варіантів схем електромережі..Були вибрані номінальні напруги, площі перерізу проводів, втрати напруги для кожного варіанта. На основі визначених технічних показників (довжини трас і ЛЕП, кількість вимикачів) За попередньо проведеними розрахунками, з цих варіантів були обрані дві найбільш надійні та економічно вигідні схеми, для якої розраховані техніко-економічні показники, вибране основне обладнання на підстанціях, розрахований баланс потужностей, вибрані компенсуючі пристрої. Третій варіант виявився оптимальним.
Була запропонована розрахункова модель електричної мережі і на її основі були розраховані параметри максимального, мінімального і післяаварійного режимів
( останні два з допомогою ЕОМ).Для підтримання визначеної нормами напруги на підстанціях зісторони НН було здійснене регулювання напруги. В кінцевій стадії курсового пректу були розраховані узагальнені техніко-економічні показники спроектованої мережі.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?