Звіт з практики «Навчальна практика з маркетингової діяльності на основі мереж магазинів "Watsons", "Копійочка" та "Космо"», 2015 рік

З предмету Маркетинг · додано 22.09.2015 18:27 · від Яна Пилипчанська · Додати в закладки
30 грн Вартість завантаження

Зміст

Мета та завдання практики; система маркетингу на підприємстві; маркетингове середовище; сегментування ринку; 4 політики маркетингу; маркетингові дослідження; SWOT-аналіз; висновки.

Висновок

На даній практиці проводилося дослідження 3 мереж магазинів «Космо», «Watsons», «Копійочка».
Відвідавши кожний склалися певні враження про ці мережі магазинів.
І. Мережа магазинів «Watsons».
Вважається найбільшою з перечислених. Найбільшу кількість магазинів по Україні має саме ця мережа.
Почнемо з персоналу. Працівники магазину одягнені у фірмовий одяг та зажди раді Вам допомогти, без нав’язливості та грубості.
Дослідивши та зробивши SWOT-аналіз по мережі магазинів «Watsons» можна сказати, що це магазин в якому з радістю буде здійснювати покупку кожна третя людина населеного пункту в якому він знаходиться.
Проаналізувавши цінову політику магазину «Watsons» можна сказати, що з такими темпами розвитку не грозить витіснення цієї мережі магазинів з ринку. Завдяки великій кількості акцій у ньому збільшується кількість потенційних покупців та збільшується дохід.
Імідж магазину є дуже зручний для споживача, тому що магазин поділений на відділи, за допомогою яких можна знайти той чи інший товар.
Магазин пропонує великий вибір асортименту для любої статі та вікової категорії.
Також «Watsons» здійснює рекламну діяльність. Цей магазин рекламує себе за допомогою білбордів та брошурок про новинки товарів.
У мережі магазинів «Watsons» також діють дисконтні карти, за допомогою яких накопичуються кошти, за яких у майбутньому можна придбати товар.
ІІ. Мережа магазинів «Копійочка»
Відвідавши магазин «Копійочка» дуже привернуло увагу ставлення персоналу до відвідувачів. У магазині ніхто не звернув увагу на покупця, не запропонував допомогу, не проінформував про акції.
Один плюс персоналу заключається в тому, що у них є свій фірмовий одяг.
Дослідивши та зробивши SWOT-аналіз по мережі магазинів «Копійочка» можна сказати, що цей магазин є вигідним для споживача своєю ціновою політикою. З усіх вище перечислених магазинів саме в «Копійочці» ціни найнижчі.
Імідж магазину не дуже зручний для споживача тому, що товар розподілений не відповідно. В магазині немає відділів та посилань за допомогою яких можна було б знайти товар який є необхідним.
Також не великий вибір асортименту, якщо в порівнянні з вище названими магазинами, то у «Копійочці» менше товару для продажу.
Мережа магазинів «Копійочка» є як посередником, так і постачальником. «Копійочка» виготовляє свою продукцію, яку вони додають як бонус при купівлі товару на велику суму грошей.
У «Копійочці» діють дисконтні карти, за допомогою яких, при покупці на велику суму грошей, надається знижка.
Загрозою для цієї мережі магазинів є те, що вище названі великі мережі магазинів можуть витіснити її з ринку.
ІІІ. Мережа магазинів «Космо».
Відвідавши цей магазин перше що привернуло увагу це оформлення відділів та підвідділів магазину, за допомогою яких легко знаходити той чи інший товар.
Персонал магазину одягнений у фірмовий одяг. Великим мінусом є те, що продавці-консультанти не надають допомоги та не інформують покупців про надані товарні акції.
Дослідивши та зробивши SWOT-аналіз по мережі магазинів «Космо», можна сказати, що з такими темпами росту цін ця мережа магазинів може втратити велику частину постійних покупців. Вигідним у ціновій політиці цього магазину є те, що проводиться велика кількість акцій, за допомогою яких збільшується кількість потенційних покупців та збільшується дохід.
Також магазин «Космо» здійснює рекламну діяльність. «Космо» рекламує себе за допомогою білбордів, брошурок та на радіо.
У цій мережі магазинів діють дисконтні картки на яких накопичуються кошти, за допомогою яких пізніше можна придбати товар.
Також під кінець дослідження провелося загальне анкетування по цих мережах магазинів, за допомогою яких ми змогли визначити якій мережі споживачі нашого міста надають перевагу.
Анкетування проводилося по вулиці, на якій знаходяться всі три магазини не далеко один від одного.
Зробивши підсумки по анкетуванні ми дійшли до висновків, які подані у нижче поданій діаграмі:

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 30 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?