Курсова робота «Фестиваль як вид спеціального івент-заходу», 2015 рік

З предмету Маркетинг · додано 17.09.2015 04:14 · від lubkovash · Додати в закладки
70 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.4 Розділ 1. Особливості фестивалів як спеціальних event-заходів.6 1.1. Еvent – маркетинг та його застосування на сучасному ринку.6 1.2. Сутність фестивалів, основні етапи їх організації та проведення.15 Розділ 2. Загальна характеристика діяльності ПАТ «ФЕСТ». 21 Розділ 3. Розробка фестивального заходу в мережі «ФЕСТ».28 Висновки.33 Список використаної літератури.35

Висновок

Event-маркетинг - нова структура просування підприємствами своїх товарів і послуг. Популярність цього напрямку пояснюється його надзвичайно високою результативністю. Його основна ціль - викликати позитивні емоції у потенційного клієнта, зануривши його у світ бренду. На ефективність впливають багато факторів, такі як вибір типу заходи, оригінальність ідеї, рекламна підтримка, а також і технічні моменти. При цьому різні компанії переслідують різні цілі, мають різні бюджети і аудиторію. Видів event-заходів безліч, і кожне з них вимагає індивідуального підходу. В даній курсовій роботі безпосередньо було розглянуто фестиваль як один з заходів, що не тільки забезпечуює розкрутку продуктів чи брендів, але й стає новою сферою event-маркетингового бізнесу. Фестиваль - чи не найскладніший в плані організації та проведення івент, оскільки масштаби його значно більші за інші схожі заходи. Розкриття питання з першого розділу допомогло в написанні наступних, оскільки компанія "ФЕСТ" займається шсроким спектром діяльності, в тому числі - організацією фестивалів.
Мережа концептуальних закладів володіє більшістю найпопулярніших закладів в історичному центрі м. Львів і не має конкурентів в розрізі діяльності товариства в цілому.
Щодо аналізу діяльності фірми в другому розділі, то варто сказати, що доцільно було б застосувати рекламу для певних концептуальних ресторанів, бо навіть багато з жителів Львова не знають про існування таких у своєму місті.
Третій розділ курсової роботи присвячений розробці культурно-масового заходу, у моєму випадку - це фестиваль ігрової індустрії "LEOGAME". Він повинен стати першим заходом на території України, що присвячений відеоіграм та, на мою думку, користуватиметься популярністю й за кордоном, наприклад, в Польщі та Білорусі. Розроблено план заходу з врахуванням усіх факторів проведення в умовах історичної частини міста, а також мети - реклами закладів "Арсенал", "Правда" та мережі "!ФЕСТ" в цілому.
Підсумовуючи всю проведену роботу, можна сказати, що організація культурно-масових заходів є досить ефективним засобом у просуванні. Адже, попри прямий контакт з учасниками заходу, його ефективність підсилює також командна робота. Грамотно спланований і проведений захід обов’язково дасть позитивні результати не тільки для власників компанії, а й для всього колективу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 70 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?