Курсова робота «Розробка маркетингової стратегії для Львівської області», 2015 рік

З предмету Маркетинг · додано 17.09.2015 04:10 · від lubkovash · Додати в закладки
70 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.1 1. Аналіз маркетингової ситуації.5 2. Визначення цільової аудиторії і розроблення концепції області.13 3. Вибір засобів розповсюдження реклами.17 4. Створення рекламного звернення.20 5. Складання графіку рекламної кампанії та визначення рекламного бюджету.22 Висновок.26 Список використаної літератури.28

Висновок

Львівська область – один з найважливіших регіонів держави і беззаперечна столиця Західної України. Вона розташована найближче до європейських центрів концентрації капіталу, розвитку та інновацій, до Західної Європи. Її архітектурна та культурна спадщина є однією з найбільших атракцій для туристів, що було підтверджено внесенням міста Львова до списку Світової Спадщини ЮНЕСКО. Архітектурні пам’ятки, розташовані у регіоні, мають високу історичну цінність та повинні залишатись привабливими для туристів. В курсовому проекті описано, що для регіону основними клієнтами, тими для привернення уваги яких варто витрачати багато коштів та зусиль, є інвестори та туристи. Інвестори, залучивши свій капітал чи повністю перенісши виробництво на Львівщину, покращать економічне становище та створять робочі місця, а туристи, в свою чергу, роблять теж саме, тільки в менших масштабах.
Сконцентрувавши увагу на цих двох категоріях населення, а також провівши загальний аналіз маркетингового середовища та SWOT-аналіз, було розроблено маркетингову стратегію розвитку Львівської області, включно з рекомендаціями для підвищення іміджу регіону як в Україні, так і за кордоном.
Притримуючись маркетингової стратегії, було визначено основні медіаканали, які слід залучити в процесі її здійснення, а саме: телебачення (телеканал "1+1"), зовнішня реклама (білборди), друковані видання (ділові та туристичні журнали й довідники), а також реклама в інтернеті за допомогою баннерів з посиланням на свій сайт на ресурсах туристичних фірм.
Четвертий розділ передбачав розробку рекламного звернення, що відповідало б концепціям розвитку та підкреслювало імідж території. Було створено макети повідомлень для розміщень на білбордах та для банерів в інтернеті, що призначені різним категоріям потенційних клієнтів - кілька макетів, адресованих інвесторам, а також макети рекламних звернень, які призначені для туристів.
Згідно з графіком, наведеним у проекті, рекламна кампанія загалом визначена терміном в 6 місяців, проте активні заходи проводитимуться лише перші 2 міцяці, решту часу залишатимуться лише статті в друкованих виданнях, які залишатимуться актуальними до кінця кампанії. Згідно з цим, бюджет для її здійснення за підрахунками, зробленими в роботі, становить 284050 грн. Для оцінки проведення кампанії було підраховано Валовий Оціночний Коефіцієнт, який становить 920 пунктів, а вартість одного пункту, відповідно дорівнює 306 грн.
Підсумовуючи, можна сказати, що дана маркетингова стратегія не є ідеальною, адже неможливо врахувати всі переваги та недоліки певного регіону, а також через мінливість споживчих смаків клієнтів. Саме тому вирішальним у сфері маркетингу територій часто стає саме людський фактор, що передбачає здатність адаптовуватись населенню до потреб клієнта, вміння клієнта з розумінням ставитись до недоліків регіону, та плідна співпраця, завдяки якій обидві сторони процесу залишаться задоволеними.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 70 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?