Реферат «"Повість минулих літ" - визначна пам'ятка архітектури.», 2015 рік

З предмету Історія · додано 08.07.2015 21:29 · від Раку Ольга · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Загальні відомості про софію київську 5 2. Історія софії київської 7 3. Особливості культового живопису софії київської 9 Висновки 12 Додатки 13 Список використаної літератури 14

Висновок

У пам’ятках архітектури і мистецтва Софії Київської втілені художні смаки українського народу, натхнення і талант скульпторів, архітекторів, художників, праця і майстерність багатьох поколінь будівельників. Кожна така пам’ятка – це незабутня сторінка історії, наша гордість і невід’ємна частина нашої культури. Різноманітність культового живопису свідчить про незабутню історію нашого народу, підтверджуючи його унікальність. Саме завдяки культовому живопису та незабутнім пам’яткам архітектурного мистецтва Софія Київська увійшла в історію нашого народу як самобутній культурний осередок і, незважаючи на те, що пройшло багато століть велич даної пам’ятки все досі залишається актуальною.
Говорити про св. Софії – висока честь та велика відповідальність. Зрозуміти визначна пам'ятка непросто. Неможливо підійти до неї тільки з лопатою, скальпелем і указкою, оскільки не можна «препарувати» духовність. Така багатюща і складна визначна пам'ятка, як Київська Софія, – це цілий світ відносини із своїми специфічними законами. Потрібно почути «голос» св. Софії, прочитати зашифровану у ній унікальну інформацію. Неприпустимо ігнорувати традиційні наукові методи пізнання собору св. Софії. Його вивчають от уже майже двоє століть, і присвячена йому багатюща література знає чимало славних у науці імен.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?