Дипломна робота «Епізоотологія, діагностика та заходи боротьби з туберкульозом великої рогатої худоби господарств різних форм власності Дрогобицького району Львівської області»

З предмету Ветеринарна медицина · додано 20.06.2015 15:17 · від Juliettus · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Завдання на виконання дипломної роботи 3 Анотація 5 Вступ 6 Розділ 1 Огляд літератури 10 1.1. Історична довідка 10 1.2. Етіологія 11 1.3. Епізоотологія туберкульозу великої рогатої худоби 18 1.4. Діагностика 25 1.5. Заходи щодо профілактики та ліквідації туберкульозу великої рогатої худоби 36 Розділ 2 Матеріал і методика досліджень 43 2.1. Характеристика району 48 2.2. Результати власних досліджень та їх обговорення 58 2.2.1. Епізоотологія туберкульозу в Дрогобицькому районі Львівської області 57 2.2.2. Неспецифічні реакції на туберкулін і їх причини 66 2.2.3. Заходи щодо профілактики та ліквідації туберкульозу в Дрогобицькому районі Львівської області 68 Розділ 3 Економічна оцінка результатів ветеринарних Досліджень 73 Розділ 4 Охорона праці 77 Розділ 5 Цивільний захист 80 Висновки і пропозиції виробництву 88 Список використаної літератури 90

Висновок

1. У досліджених нами тварин (57 голів), позитивно реагуючих на туберкулін, діагноз на туберкульоз великої рогатої худоби не було встановлено, що підтверджено рядом досліджень:
- позитивні результати симультанної алергічної проби у 45 тварин;
- під час ветеринарно-санітарної експертизи туш і органів забитих з діагностичною метою тварин (12 голів) патоморфологічних змін характерних для туберкульозу виявлено не було;
- із відібраного патологічного матеріалу культуру M. bovis не виділено.
2. При дослідженні проб матеріалу відібраного із зовнішнього середовища виділено 2 культури: M. avium-intracellulare і M. xenopi, які як відомо відносяться до атипових мікобактерій.
3. Під час клінічного огляду тварин, а також патологоанатомічних досліджень у позитивно реагуючих тварин на туберкулін виявили різні патологічні процеси (ендометрити, мастити), глистяні інвазії (фасціольоз).
4. Окремі тварини із числа досліджуваних були незадовільної вгодованості.
5. Можливою причиною прояву неспецифічних реакцій щодо туберкуліну у поголів’я великої рогатої худоби населення Дрогобицькому району була сенсибілізація організму тварин атиповими мікобактеріями, а також різні патологічні процеси, які були встановлені на розтині при забої реагуючих тварин.
6. В результаті проведених комплексних діагностичних досліджень діагноз на туберкульоз не було встановлено, а позитивні реакції на туберкулін слід вважати неспецифічними.

Коментар модератора

Робота знаходиться в кількох файлах. Згрупуйте їх в один файл і пронумеруйте в правильній послідовності.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?