Курсова робота «Організація взаємодії Президента України з Кабінетом міністрів та іншими органами державної влади», 2015 рік

З предмету Право · додано 20.06.2015 13:46 · від Мария Иванова · Додати в закладки
70 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1. Правові засади взаємодії Президента України з Кабінетом Міністрів.5 1.1. Повноваження Президента України щодо діяльності Кабінету Міністрів.5 1.2. Представництво Президента України в Кабінеті Міністрів.9 2. Взаємодія Президента України з міністерствами, відомствами а також з територіальними органами виконавчої влади.10 2.1. Взаємодія Президента України з галузевими та міжгалузевими органами державного управляння.10 2.2. Взаємодія Президента України з місцевими органами державної влади. 17 Висновок. 20 Список використаних джерел. 21

Висновок

Отже, детально опрацювавши тему дослідження, можна зробити наступний висновок, що найактуальніші потреби державного управління зводяться до гарантування погодженого функціонування різних управлінських систем у сферах економічної, соціально-культурної та адміністративно-політичної діяльності.
У взаємовідносинах з Кабінетом Міністрів Президент України організує і здійснює ряд повноважень.
Він утворює, реорганізовує та ліквідовує за поданням Прем'єр-міністра України міністерства та інші центральні органи виконавчої влади, діючи в межах коштів, передбачених на утримання органів виконавчої влади, а також скасовує акти Кабінету Міністрів України та акти Ради міністрів Автономної Республіки Крим.
Президент України у 3-денний строк після одержання згоди Верховної Ради України видає указ про призначення Прем'єр-міністра України.
Посадові особи апарату Президента України, консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів і служб при Президентові України не мають права давати доручення Кабінету Міністрів України та окремим членам Кабінету Міністрів України.
Сутність міжгалузевого управління, відповідно, полягає в координуванні діяльності підприємств, установ чи організацій незалежно від їх відомчої належності. Виявляється така координація (чи міжгалузеве управління) у реалізації компетентними органами управління однієї чи кількох функцій держави в усіх галузях і сферах

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 70 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?