Звіт з практики «Звіт по практиці з бухгалтерського обліку торгового підприємства», 2013 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 10.06.2015 20:56 · від 1239876 · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

№ розділу, теми Назва розділу, теми №№ сторінок Вступ 3-4 1. Вивчення показників роботи і організації бухгалтерського обліку підприємства 5-7 2. Облік грошових коштів і дебіторської заборгованості 8-17 3. Облік необоротних активів 18-21 4. Облік власного капіталу, забезпечення майбутніх витрат і платежів 22-25 5. Облік зобов’язань 26-30 6. Облік праці та її оплати 31-36 7. Облік запасів на підприємстві 37-44 8. Облік доходів і витрат діяльності підприємства 45-50 9. Облік фінансових результатів діяльності підприємства 51-52 10. Облік розрахунків з бюджетом 53-54 11. Фінансова звітність підприємства 55-57 12. Аналіз фінансово-господарської діяльності підприємства 58-61 Узагальнені висновки і пропозиції 62 Список використаних джерел 63 Відгук керівника практики від організації 64 Рецензія викладача - керівника практики 65

Висновок

Проходячи практику на ПАТ «Хмельниччина-Авто» я спостерігав і виконував бухгалтерську роботу. Ознайомився з характером господарської діяльності підприємства, основними показниками роботи, його структурою, основними техніко-економічними показниками. В наказі про облікову політику і в посадовій інструкції бухгалтера вивчив порядок організації бухгалтерського обліку.
На ПАТ «Хмельниччина-Авто» мною було вивчено облік: грошових коштів і дебіторської заборгованості, необоротніх активів, власного капіталу, зобов’язань, оплати праці, запасів на підприємстві, доходів і витрат підприємства, фінансових результатів, розрахунків з бюджетом, фінансової звітності підприємства та аналізу фінансово-господарської діяльності підприємства.
Одні із основних напрямків діяльності „Хмельниччини-Авто” – це торгівля транспортними засобами, реалізація оригінальних запчастин, надання автосервісних послуг, а також деякі інші види супроводжуючих послуг.
Підприємство застосовує автоматизовану форму бухгалтерського обліку, з використанням програми «1С:Підприємство 7.7» та програми «ТІС».
На підприємстві ПАТ «Хмельниччина-Авто» бухгалтерія, охорона праці, техніка безпеки і безпосередньо сама робота усього персоналу підприємства ведеться чітко і досконало, що дозволяє йому протягом багатьох років бути конкурентоспроможним підприємством на ринку України.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?