Реферат «Шляхи реформування державної служби в Україні», 2015 рік

З предмету Право · додано 03.06.2015 12:49 · від Анна · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1. Поняття та загальна характеристика державної служби в Україні.4-7 2. Державна політика у сфері державної служби. 7-10 3. Шляхи реформування державної служби в Україні.10-14 Висновки.15 Список використаних джерел.16

Висновок

В сучасних умовах під впливом науково-технічного прогресу і переходу до ринкових відносин постійно ускладнюється характер управлінської праці, а в зв’язку з цим змінюються і вимоги до управлінських кадрів.
Таким чином, до основних напрямків реформування державної служби слід віднести: - вдосконалення класифікації посад державних службовців; - оптимізацію управління державної служби; - забезпечення конкурентності, об'єктивності, прозорості та гласності під час прийому та просування на державній службі; - вдосконалення адміністративної культури державних службовців, підвищення до них громадської довіри; - посилення мотивації та стимулювання праці держслужбовців та їх соціального захисту; - вдосконалення системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і кадрового резерву.
Державна кадрова політика має будуватися на основі постійного аналізу стану роботи з кадрами та реальних перспектив розвитку цього процесу, спиратися на необхідне організаційне та фінансове забезпечення.
Критеріями досягнення результату реформування державної служби, має бути : зменшення плинності кадрів на державній службі та підвищення конкурентоспроможності, що відображається у покращенні рейтингу України.
Крім того, необхідною умовою ефективного державного управління є його професіоналізація. Важливим інститутом професіоналізації державного управління є система фахового навчання службовців, інтелектуального й інституційного зміцнення фахової спроможності цієї системи у галузі державного управління. Саме тому необхідно оптимізувати структуру спеціальностей наукової галузі «державне управління» відповідно до сучасних потреб державного будівництва та зробити інші заходи, щодо модернізації системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?