Дипломна робота «Сучасна індустрія гостинності Франції в контексті розвитку туризму в країні», 2014 рік

З предмету Туризм · додано 02.06.2015 09:57 · від марта · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 5 1. Теоретичні та практичні аспекти дослідження готельної індустрії.8 2. Готельне господарство – основна ланка матеріально-технічної бази туризму Франції.23 2.2. Типізація готелів Франції.33 2.3. Характеристика засобів розміщення основних туристичних центрів та регіонів Франції.39 2.3.1. Засоби розміщення приморських курортів.39 2.3.2. Інфраструктура рекреаційних закладів гірськолижних курортів.53 2.3.3. Санаторно-курортні заклади та засоби розміщення бальнеологічних і кліматичних курортів.6 2.3.4. Заклади гостинності у сільському туризмі. 2.3.5. Міські та транзитні заклади розміщення 79 3. Основні тенденції та перспективи розвитку туризму та готельної індустрії Франції.87 3.1. Державна політика розвитку туризму у Франції. 87 3.2. Основні тенденції розвитку готельної індустрії Франції.90 Висновки.92 Список використаних джерел.94

Висновок

Проаналізувавши весь зібраний у процесі досліджень матеріал, можна зробити такі висновки:
1. Франція – це країна для якої туризм має важливе значення і саме тому індустрія гостинності тут одна з найкращих в світі. Країна, утримуючи лідерські позиції у міжнародному туризмі у значній мірі впливає на успішне функціонування готельної індустрії.
2. У Франції сформувалась і стабільно розвивається індустрія туризму, яка володіє величезною матеріальною базою, що забезпечує зайнятість мільйонів людей і взаємодіє майже з усіма галузями господарства. Серед факторів, які сприяють успішному розвитку туристизму можна виділити: географічне положення, природні умови, наявність значної кількості історико-культурних та природних пам’яток, високі показники соціально-економічного розвитку.
2. У Франції виділяють 12 головних туристичних регіонів і 7 районів.
Завдяки великій підтримці держави, а саме Міністерства туризму Франції, у країні склалась потужна індустрія, і високотехнологічне виробництво, які дозволяють впроваджувати туристичні проекти будь-якої складності і значних капіталовкладень. Готельна індустрія країни входить до трійки лідируючих сегментів французької економіки.
3. Країну вважають одним із новаторів готельної сфери. Готельна галузь Франції представлена 39 тис. готелів та інших засобів розміщення. Забезпеченість готельними місцями становить 23 місця на 1000 жителів. Загальний номерний фонд налічує більше 1 млн. номерів. Рівень комфортності засобів розміщення є одним з найвищих у світі.
4. У липнi 2012 року у Франції закінчилась перекласифікація готелів по новій системі. В країні існують готелі п’яти категорій: “1 зірка”, “2 зірки”, “З зірки”, “4 зірки” та “4 зірки – Люкс” (їх прийнято на практиці називати “5 зірок”). Поширеними закладами найдешевшого розміщення є 2* невеличкі готелі всього на кілька номерів приблизно по 12 кв.м кожен Однією зіркою маркуються найскромніші місця для ночівлі із “спартанськими” умовами, але трапляються вони рідко.
Більшість “трійок” розташовується в центрі міст. Готелі 4* – зручно розташовані в центрі великих міст готелі з красивими холами, салонами, барами і ресторанами. У великих містах Франції і на гірськолижних курортах популярне розміщення в апартаментах. Готелі 5* і Palace – найвища категорія готельного сервісу у Франції.
У більшості французьких готелів континентальний сніданок входить у вартість розміщення. Шведський стіл зустрічається рідко – переважно в готелях 4* і 5*.
Приватні апартаменти для туристів пропонуються навіть на французьких гірськолижних курортах – причому як найпростіші, так і класу de luxe.
На Лазурному березі Франції деякі готелі мають власні казино і пропонують відпочивальникам зустрічі в аеропорту на лімузинах.
У деяких готелях Франції туристам пропонуються різні додаткові послуги: наприклад, в паризькому “Ritz” для гостей проводяться денні кулінарні курси у французькому стилі.
5. Найбільша кількість готелів із всесвітньовідомими торговими марками зосереджена саме у Франції. Найбільшу частку готелів – 71,6% охоплює лише дев’ять готельних корпорацій, серед яких найбільшими “Accor” та “Clab Mediterane”. Для Франції характерні готелі та готельні корпорації, що пропонують оригінальні послуги, які виділяються нестандартним профілем.
З огляду на сучасні тенденції до консолідації і створення нових готельних корпорацій в останнє десятиріччя, у Франції майже 70 % готелів залишаються незалежними.
6. На жаль, на сьогоднішній день у розвитку готельної індустрії Франції існують деякі проблеми, які характерні для більшості країн світу Це дефіцит кадрів, проблеми з онлайн бронюванням, економічні проблеми та ін.
Готельна індустрія Франції вимагає серйозних удосконалень і нововведень, як допоможкть збільшити завантаження готелів і поліпшити поточний стан індустрії.
Підтримка ефективного готельного бізнесу вимагає від власників готелів серйозних фінансових вкладень, щоб утримувати готель на високому рівні. Саме тому намітилась тенденція продажу готелів. Незважаючи на те, що Франція залишається одним з найпопулярніших туристичних напрямків Європи, це не дозволяє готелям істотно заробляти.
7. На сьогоднішній день серед усіх країн світу Франція приймає найбільшу кількість туристів, однак займає лише третє місце за рівнем доходів від туристичного бізнесу, поступаючись США та Іспанії. Міністерство економіки Франції підготувало проект “Напрямок Франція-2020”, який повинен змінити цю ситуацію і вивести країну на перше місце по надходженнях від туризму [2; с.319]. На сучасному етапі важливим напрямом державної політики в галузі туризму є підтримка позитивного образу країни як туристського напряму та його просування на світовому ринку подорожей. Відбувається диверсифікація туристичних продуктів (діловий туризм, культурно-пізнавальний туризм, спеціальні види туризму) та підвищення якості туристичних продуктів
8. У перспективі позиції Франції на світовому туристичному ринку будуть залежати від того, чи зможе вона залучити нові категорії клієнтів, зокрема численних транзитних туристів, слідуючих в Іспанію, Португалію та Італію через її територію.
Перспективними “донорськими” туристичними ринками для Франції на сьогоднішній день є Південна Америка, Центрально-Східна Європа і Росія, Азія (Китай, Індія, країни Південно-Східної Азії), Близький Схід, ПАР.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?