Курсова робота «Туристсько-рекреаційні ресурси Черкаської області», 2013 рік

З предмету Туризм · додано 31.05.2015 22:30 · від Татьяна · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.4 Розділ 1. Туристсько-рекреаційні ресурси Звенигородського.5 Розділ 2. Туристсько-рекреаційні ресурси Жашківського району.12 Розділ 3. Туристсько-рекреаційні комплекси Канівського району.15 Розділ 4. Туристсько-рекреаційні ресурси Кам`янського району.21 Розділ 5. Туристсько-рекреаційні ресурси Катеринопільського району.27 Розділ 6. Індивідуальне завдання.32 Висновок.35 Список використаної літератури.36

Висновок

Рекреаційно-туристські ресурси
1) це сукупність природних, природно-технічних, соціально-економічних комплексів та їх елементів, що сприяють відновленню та розвитку фізичних і духовних сил людини, її працездатності та за сучасної і перспективної структури рекреаційних потреб і техніко-економічних можливостей використовуються для прямого й опосередкованого споживання, надання рекреаційно-туристських і культурно-лікувальних послуг. (О.О. Бейдик)

2) природні та культурно-історичні комплекси та їх елементи, які при сучасній та перспективній структурі рекреаційних потреб і техніко-економічних можливостях виступають цільовими об'єктами рекреаційно-туристського споживання як вихідні елементи для виробництва комплексних туристських послуг. (О.О. Бейдик)

3) це об'єкти та явища природного, природно-антропогенного, соціального походження, що використовуються для туризму, лікування, оздоровлення та впливають на територіальну організацію рекреаційної діяльності, формування рекреаційних районів і центрів, їх спеціалізацію та економічну ефективність. (О.Г. Топчієв)

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?