Курсова робота «Управління процесом розробки нових товарів на ПП «Луцька пельменна фабрика».», 2014 рік

З предмету Маркетинг · додано 17.05.2015 11:38 · від Настя · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Теоретичні аспекти управління процесом розробки нових товарів 5 1.1. Сутність маркетингової товарної інноваційної політики. 5 1.2. Планування розробки нових товарів. 14 1.3. Організація процесу розробки нових товарів. 19 Розділ 2. Аналітичне дослідження процесу розробки нових товарів на ПП «Луцька пельменна фабрика». 24 2.1. Загальна характеристика підприємства 24 2.2. Аналіз маркетингової товарної політики підприємства. 32 2.3. Аналіз діяльності відділу маркетингу у розробці нових товарів на підприємстві. 34 Розділ 3. Удосконалення виробництва існуючих та розробки нових товарів на підприємстві. 37 3.1. Проблеми маркетингової товарної інноваційної політики ПП «Луцька пельменна фабрика та шляхи їх вирішення» 37 3.2. Обґрунтування стратегії оновлення продукції. 43 3.3. Маркетингова підтримка розробки і реалізації нових товарів 47 Висновки та пропозиції 56 Список використаних джерел 59

Висновок

Без точного розкриття поняття «новий товар» навряд чи можливо стежити і правильно оцінювати процеси відновлення асортименту, задоволення попиту. Під новинкою розуміється і товар іншого сорту, і товар, що недавно з'явився на ринку, і невідомий раніше продукт.
Таким чином, «новий товар» можна визначити як новий продукт, що надійшов на ринок і відрізняється від існуючих аналогів якоюсь зміною споживчих властивостей. Дане визначення підкреслює товарну новизну продукту. Тут важливий сам факт появи товару, що не має повних аналогів на даному ринку і користується попитом. При цьому границі ринку також служать критерієм новизни.
Як адміністратори, так і фахівці зі збуту, при виведенні нового товару на ринок, найчастіше занадто вузько підходять до проблеми каналів збуту.
Багато хто з них розглядає термін «канали розподілу» як комплекс взаємин між промисловою фірмою і торговими підприємствами, що не входять у її структуру, за допомогою яких вироблені фірмою товари-новинки надходять на ринок. При цьому з поля зору вислизає та частина організаційної структури самого виробника товарів, що займається збутом.
Важливою складовою частиною маркетингу є формування цінової політики стосовно товарів, що просуваються на ринок.
Першорядна увага в останні роки приділяється питанням установлення ціни на нову продукцію і прогнозування цінової політики в розрахунку на всі стадії життєвого циклу товару на внутрішньому і світовому ринках.
Реклама - повідомлення, спрямоване на цільову аудиторію за допомогою різних засобів масової інформації для представлення і просування продукції, послуг і ідей, витрати за який несе ідентифікований спонсор.
Основні цілі реклами при виведенні нового товару на ринок - створити поінформованість, надати інформацію, переконати, нагадати, схилити до рішення про покупку товару-новинки.
Для покращення роботи ПП «Луцька пельменна фабрика» необхідно оновити асортимент напівфабрикатів, який вона має на теперішній час. Потрібно дослідити, які товари користуються низьким попитом і є збитковими, припинити їхнє виробництво або дослідивши ринок та визначивши потреби споживачів удосконалити ці товари, покращити їхню якість, створити нові смаки, добавити нові інгредієнти або переглянути ціну на них, можливо вона є завищеною. Також велике значення має випуск нових товарів. Прибуток міг би принести випуск морозива, адже виробники цього товару поблизу луцька відсутні. Звичайно конкуренція на ринку морозива досить жорстка, але перевагою ПП «Луцька пельменна фабрика» є близьке розташування до точок збуту, а отже і невисока ціна продукції. Сировину для виготовлення продукції можна закуповувати на місцевих молокозаводах, що у волинській області досить поширені. Також потрібно буде виділити кошти на закупівлю необхідного обладнання, або орендувати його. Випуск морозива варто зробити сезонним, і здійснювати літом. Здійснивши пробну партію товару можна наголосити на якості продукції, адже сировина постачатиметься із Волинської області, яка є екологічно чистим районом.
Також слід звернути увагу на стан обладнання на ПП «Луцька пельменна фабрика». Велика його кількість є застарілим, що веде до зниження якості та збільшення собівартості продукції. В першу чергу необхідно оновити морозильні камери, які доводять продукцію до глибокої заморозки, що позначається на якості напівфабрикатів, а саме на великій частці води у продукті. Це одна із причин повернення товарів та штрафів за неякісну продукцію.
Важливу роль відіграють і самі працівники ПП «Луцька пельменна фабрика». У ході дослідження склалося хороше враження про них. Взаєморозуміння і взаємоповага між ними не змушує керівництво негативно ставитись і впливати на них. Усі працюючі мають чітко визначенні функції та обов'язки, які намагаються виконувати сумлінно. Однак відсутнє бажання працівників до створення нових ідей, до розвитку підприємства, та пошуку нових шляхів виготовлення товарів. У цьому є вина керівництва, що не змогло правильно організувати та мотивувати колектив до творчої діяльності та бажання розвиватись.
З проведеного у даній курсовій роботі аналізу видно, що ПП «Луцька пельменна фабрика» приносить прибутки. Але такий стан може скоро змінитися на протилежний. Тому підприємство повинне приділити увагу оновленню асортименту своєї продукції, покращити її якість та правильно організувати робочий колектив.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?