Реферат «Розвиток та ведення управлінського обліку на сільськогосподарських підприємствах», 2014 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 09.05.2015 16:09 · від Валерия · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Розвиток управлінського обліку на сільськогосподарських підприємства 2. Ведення управлінського обліку на сільськогосподарських підприємствах Висновки Список використаних джерел

Висновок

Прийняття ефективних управлінських рішень в сільському господарстві потребує достовірної і оперативної інформації про об’єкти управління, яку забезпечує система управлінського обліку. Так, на організацію і методику управлінського обліку в сільськогосподарських підприємствах впливають організаційно-технологічні особливості вирощування сільськогосподарських культур та тварин, а саме: використання землі як основного ресурсу, природно-кліматичні умови, тривалість операційного циклу, що визначається біологічними законами розвитку рослин і тварин, сезонність виробництва продукції, різноманітність видів продукції, специфіка технологічних процесів. Негативним фактором є відсутність в Україні нормативно-законодавчих актів щодо регулювання єдиних підходів до організації управлінського обліку на сільськогосподарських підприємствах.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?