Курсова робота «Аналіз та прогнозування цін на споживчі товари», 2014 рік

З предмету Маркетинг · додано 09.05.2015 14:54 · від Оля Герасимюк · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ і. Теоретичні засади формування цін на споживчі товари 5 1.1. Теоретичні засади ціноутворення споживчих товарів 5 1.2. Зовнішні та внутрішні фактори впливу на ціноутворення споживчих товарів 13 1.3. Новітні підходи ціноутворення на світовому ринку споживчих товарів 25 Розділ іі. Аналіз цін та маркетингового середовища тов «алан» 30 2.1. Характеристика ТОВ «Алан» та товарний асортимент підприємства 30 2.2. Оцінка маркетингової діяльності ТОВ «Алан» 38 2.3. Основні підходи до формування цін на продукцію ТМ «Алан» 46 Розділ ііі. Шляхи удосконалення маркетингової діяльності тов «алан» 60 3.1. Прогнозування цін на продукцію ТМ «Алан» на період 01.01.15– 01.06.15 60 3.2. Рекомендації щодо здійснення маркетингової діяльності ТОВ «Алан» 65 Висновки 70

Висновок

Товар є головним елементом комплексу маркетингу від якого, у вирішальній мірі, залежить успіх ринкової діяльності підприємства. Можна скільки завгодно удосконалювати інші елементи маркетингового комплексу (ціна, розповсюдження, просування) але без головного елементу – ефективного у споживанні і виробництві товару – всі зусилля будуть марними. Оскільки, якщо товар не відповідає запитам споживачів, чи програє за своїми характеристиками товарам конкурентів, то сподіватися на успіх практично нереально.
Споживчі товари – це товари, які купуються для особистого (сімейного) споживання, для задоволення власних потреб. Залежно від споживацьких звичок ці товари підрозділяють на товари повсякденного попиту, товари попереднього вибору, товари особливого попиту, товари пасивного попиту.
На сучасному етапі розвитку економіки правильне розроблення цінової політики вимагає від вітчизняних промислових підприємств ретельного аналізу всіх факторів, що можуть впливати на ухвалення рішень, які стосуються цін. Процес ціноутворення потребує визначення складу і структури, а також величини впливу на ціну всіх ціноутворювальних факторів. Роль тих або інших факторів у процесі виготовлення продукції, виведення її на ринок, тривалих періодах реалізації та виходу з ринку неоднозначна та залежить від конкретних умов впливу конкретного фактора на конкретну ціну. На комерційні успіхи підприємства різні фактори мають певний вплив: одні – більший, інші – менший, при цьому величина їх впливу може кардинально змінюватися (навіть до протилежного напрямку) у різні періоди розвитку економічної ситуації, ринків, самого підприємства. Вдалий вибір цінової політики і визначення на її основі конкретних рівнів цін ґрунтується, у першу чергу, на аналізі та врахуванні різних факторів, здатних вплинути на умови збуту і прибутковість підприємства за різних варіантів цін на продукцію.
В асортименті торгової марки «Алан» понад 100 найменувань високоякісних ковбас і м'ясних виробів в ціновому сегменті «Середній плюс». Продукція виробляється по групах: варені, напівкопчені, варено-копчені, сирокопчені ковбаси, шинки, сосиски, сардельки, м'ясні делікатеси та інші вироби.
Підприємства харчової промисловості при прогнозуванні цін мають враховувати особливості ціноутворення, які визначаються роллю галузі в житті країни і суспільства, структурою харчової промисловості, функціями, які вона виконує. На зміну цін в харчовій промисловості впливають: виробник, споживач, держава та імпортери продовольства. Вивчення впливу цих суб’єктів на підприємство харчової промисловості обумовлює визначення особливостей прогнозування.
Цінова політика підприємства на майбутній період базується на таких основних засадах: орієнтація на збільшення збуту; орієнтація на збільшення прибутку; орієнтація на утримання свого фактично існуючого сегменту ринку; орієнтація на утримання витрат і прибутку на рівні, вже досягнутому на початок планового періоду.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?