Курсова робота «Концепції управління маркетингом: переваги та недоліки», 2007 рік

З предмету Маркетинг · додано 18.09.2007 17:08 · від bogena · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ Розділ 1. (теоретичний) Концепції управління маркетингом: переваги та недоліки 1.1. Маркетинг як концепція управління 1.2. Основні концепції управління маркетингом 1.2.1. Концепція удосконалення виробництва 1.2.2. Концепція удосконалення товару 1.2.3. Концепція інтенсифікації комерційних зусиль 1.2.4. Концепція чистого маркетингу 1.2.5. Концепція соціально-етичного маркетингу 1.2.6. Концепція міжнародного маркетингу Розділ 2. Виконання практичного завдання 2.1. Коротка характеристика обраного підприємства 2.2. Вибір та аналіз цільового ринку 2.3. Сегментація ринку та вибір цільових сегментів 2.4. Позиціонування товару Висновок Список використаної літератури

Висновок

Для здійснення ефективної діяльності на ринку товарів/послуг, компанія повинна зрозуміти потреби своїх клієнтів. Тому, справжній маркетинг потребує ретельного аналізу цільової аудиторії. Відомо, що ні одна компанія не здатна задовольнити всіх покупців на даному ринку.

Компанія „ВеснаПринт” проаналізував свою діяльність в грошовому виразі, дійшла до висновку, що основний прибуток приносять великі клієнти – 68%, хоча їх частка складає 5%, а дрібних клієнтів у компанії – 89% та вони приносять лише 18% прибутку.

Як вже було сказано вище, що не можна задовольнити потреби всіх клієнтів, компанія „ВеснаПринт”, вирішила працювати на рівні міста та області. Види послуг, що надаються: практично вся поліграфія від візиток, рекламних буклетів, анкет до плакатів, постерів, банерів, окрім упаковки. З якістю послуг, що надаються – від середнього до високого.

Серед інших конкурентів, компанія „ВеснаПринт” позиціонує свої послуги як висока якість за помірну ціну. Та в сегменті „ висока якість” увійшла в трійку лідерів.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали