Звіт з практики «З В І Т про виробничу практику з напряму підготовки «Маркетинг» освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавр на СПД «Медведєв»», 2013 рік

З предмету Маркетинг · додано 07.05.2015 18:06 · від Влад · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1. Загальна характеристика підприємства СПД «Медведєв» 1.1. Структура та діяльність підприємства. 6 1.2. Організаційна структура підприємства.7 2. Маркетингова політика підприємства. 9 3. Стратегія та основні показники діяльності підприємства.14 Висновки. 22 Список використаних джерел.23

Висновок

В ході проходження практики було вивчено діяльність, організацію, стратегію підприємства СПД «Медведєв».
Продукція компанії – напівфабрикати високої якості, які на даному етапі розвитку підприємства реалізуються власній мережі магазинів підприємства. В перспективі підприємство планує реалізовувати продукцію в національному масштабі.
На підприємстві відсутній відділ маркетингу, як наслідок за окремі маркетингові операції відповідальний менеджер по рекламі. СПД «Медведєв» тримається стратегії концентрації, за допомогою якої планує поступово збільшувати свої прибутки.
Ціни на продукцію достатньо високі, що обумовлюється високою якістю напівфабрикатів, які виробляються.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?