Курсова робота «Криміналістичні методи розкриття злочинів проти власності», 2004 рік

З предмету Право · додано 18.09.2007 13:25 · від mohnatka · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Розділ 1. Криміналістична характеристика крадіжки, грабежу та розбійного нападу 3 1.1. Елементи криміналістичної характеристики та їх описання 3 1.2. Елементи криміналістичної характеристики грабежів і розбійних нападів 4 Розділ 2. Особливості розслідування грабежу та розбійного нападу. Особливості розслідування крадіжки 8 2.1. Особливості розслідування крадіжки 8 2.2. Особливості розслідування грабежів і розбійних нападів 11 Розділ 3. Криміналістична методика, розслідування крадіжки, грабежу та розбійного нападу 16 3.1. Особливості проведення окремих слідчих дій 16 3.2. Типові слідчі дії 18 3.3. Експертизи, призначувані при розслідуванні грабежів 19 і розбійних нападів 19 3.4. Криміналістична методика розслідування крадіжки 21 Висновок 25 Перелік використаної літератури 26

Висновок

Проаналізувавши кримінальні справи про крадіжки, грабежі та розбійні напади бесіди зі слідчими, керівниками слідчих підрозділів, оперативними уповноваженими кримінальної міліції, експертами мною був зроблений важливий висновок про те, що ефективність розслідування й, як слідство, показники розкривання таємних розкрадань безпосередньо залежать від активності процесу розслідування, що припускає:

1. належна взаємодія слідчого з підрозділами кримінальної міліції.

2. своєчасне одержання інформації про здійснення крадіжки;

3. негайний виїзд слідчо-оперативної групи для огляду місця події;

4. ефективне забезпечення роботи повного складу слідчо-оперативної групи на місці події;

5. максимальний і своєчасний витяг інформації зі слідів, і предметів, виявлені на місці події;

6. негайне використання й перевірка, інформації, отриманої при проведенні первісних слідчих дій і оперативно-розшукові заходи;

7. якісне проведення слідчих дій;

На жаль, доводиться констатувати, що слідчі не завжди проводять слідчі дії, які диктуються необхідністю.

До числа таких дій відносять: пред'явлення для впізнання; слідчий експеримент, перевірка показань на місці, експертизи. До того ж при проведенні таких слідчих дій, нажаль припускається безліч процесуальних і тактичних помилок. Але ж специфіка перерахованих слідчих дій полягає в тому, що при їхньому проведенні вдається не тільки перевірити зібрані в справі докази, але й одержати нові.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення