Реферат «Ліцензійні угоди, їх структура та класифікація», 2014 рік

З предмету Інше · додано 09.04.2015 15:44 · від Яна Шепетун · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Поняття і види ліцензійної угоди 4 Розділ 2. Практика укладання ліцензійних договорів 9 Висновки 15 Список літератури 16

Висновок

Отже, подальший розвиток внутрішнього ринку ліцензій все більше буде відчувати на собі дію економічних чинників. Розумова діяльність людини, будучи основним показником його розвитку, знаходить своє втілення в інтелектуальному продукті, який, у свою чергу, може бути придатний для задоволення потреб людей, а, отже, мати споживчу вартість і бути товаром. Iнтелектуальна власність стає все більш дорогим активом промислових компаній, інтерес яких до об'єктів IB пов'язаний, насамперед, із можливістю отримання додаткових прибутків від монопольного викорис-тання нових технологій, товарних знаків та продажу ліцензій.
Будучи товаром, інтелектуальний продукт зумовлює появу ринку ІВ, об'єктом угоди на якому є або сам об'єкт ІВ, або право на його використання - ліцензія. Саме ліцензійна торгівля становить основу ринку ІВ.
Ринок ліцензій розвивається дуже динамічно, проте частка України у світовій ліцензійній торгівлі залишається дуже незначною, хоча, перехід України до ринкової системи функціонування економіки дозволив сформувати внутрішній ринок ліцензій, що, звичайно, є досить позитивним фактором розвитку ринку ІВ в Україні.
Отже, доцільно встановити норми, які б регламентували порядок обов’язкової державної реєстрації ліцензійних договорів, що ускладнило б можливість порушення прав ліцензіара або ліцензіата. Необхідно вдосконалити механізм державної реєстрації. Норми, які стосуються відповідальності за порушення умов ліцензійного договору потребують наукового осмислення і подальшого вдосконалення. Окремої уваги заслуговує питання створення спеціалізованих судів з питань захисту прав на об’єкти інтелектуальної власності. Так, обгрунтованість виділення для розгляду спорів у сфері охорони інтелектуальної власності спеціалізованого суду підтверджує світовий досвід. Це дає змогу використовувати досвід їх вирішення, об’єднувати знання юристів і фахівців в окремих сферах техніки і в цілому організовувати швидкий, кваліфікований і справедливий розгляд.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?