Курсова робота «Безробіття — невіддільний атрибут ринкової економіки, його суть і причини. Форми безробіття: фрикційне, структурне, циклічне», 2013 рік

З предмету Психологія, педагогіка · додано 28.03.2015 18:33 · від Ольга · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

1. Роль кооперативної технології навчання у процесі викладання економічних дисциплін. 1.1. Сутність кооперативного навчання 1.2. Психологічні аспекти застосування технології 2. Концепція технології вивчення теми. : «Безробіття — невіддільний атрибут ринкової економіки, його суть і причини. Форми безробіття: фрикційне, структурне, циклічне» 2.1. Навчальні цілі 2.2. Навчальний зміст 2.3. Обґрунтування педагогічних методів та форм навчання 2.4. Контроль та корекція засвоєння учнями економічної теми 3. Проект технології 3.1. Технологічна карта вивчення теми 3.2. Наочно-інформаційне забезпечення Висновки Список використаних джерел

Висновок

На сучасному етапі розвитку суспільства економічна освіта набуває все більшого значення. Розуміння грошової системи, основ торгівлі, економічної політики держави та показників економічного зростання, рівнів інфляції та безробіття вже є базисними для життя кожної людини в усьому світі, на будь-якому континенті. Тому, важливим завданням держави є забезпечення відповідного рівня знань своїх громадян, сприяння їх розвитку, зокрема і у сфері економічної освіти.
В Україні методика викладання економіки сприяє тому, щоб сучасні викладачі та вчителі не повторювали помилки старої педагогічної практики. Можна стверджувати, що зараз в Україні для підвищення ефективності економічного навчання просто необхідно активізувати методику викладання економіки.
У процесі написання цієї роботи мною було проаналізовано навчальну програму з економіки для учнів 10 класу. В процесі аналізу було виявлено як позитивні сторони програми, так і негативні її сторони. Деякі негативні сторони я запропонував вирішити своїм способом.
Також у цій курсовій роботі я розробив конспект-схему, яка, на мою думку, допоможе краще зрозуміти тему безробіття.
Я намагався розробити як найефективніший та легкий процес засвоєння матеріалу. Оскільки, учні даного віку орієнтуються на наочність, практичність та необхідність знань, то важливим є постійне звернення до статистичних даних, задач, перспектив чи можливостей використання знань на практиці з теми безробіття. Це я і намагався зробити. Під час проведення уроку я буду використовувати схеми, які, як на мене, допоможуть розібратися у видах безробіття і його сутності. На закріплення матеріалу я планую, по-перше, розглянути з учнями конкретні ситуації щодо безробіття. Прості приклади із життя допоможуть їм розібратися із видами безробіття і запам’ятати їх. По-друге, розв’язати 2 задачі, перша є легкою і не повинна викликати труднощів при вирішенні. Друга задача дещо складніша, але вона також не повинна викликати труднощів, якщо учні відрізнятимуть види безробіття. Для контролю знань я проведу невелике тестування, щоб перевірити, наскільки спрацювали мої методи для засвоєння учнями теми. І в якості домашнього завдання пропоную здійснити аналіз динаміки безробіття і його прогнозування, а також написати есе на тему «Безробіття – економічна хвороба суспільства».

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?