Курсова робота «Митна політика України в умовах інтеграції в світову економіку», 2014 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 22.03.2015 16:02 · від Карина · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ і. Митна політика в україні та світі 5 1.1. Теоретичні основи митної політики як явища 5 1.2. Світова практика здійснення митної політики 12 1.3. Митна політика в Україні 18 Розділ іі. Процес інтеграції у світовій економіці 27 2.1. Сутність поняття інтеграція, її основні форми та стадії 27 2.2. Сучасні інтеграційні процеси в світі 33 2.3. Інтеграція України в світову економіку 40 Розділ ііі. Особливості реалізації митної політики україни в умовах інтеграції 46 3.1. Проблеми у митній політиці України та шляхи їх вирішення 46 3.2. Перспективи розвитку України в разі інтегрованості у світову економіку 51 Висновок 57 Список використаних джерел 59 Додатки 62

Висновок

Всі держави світу проводить певну політику у галузі регулювання зовнішньої торгівлі. Провівши дослідження, можемо сказати, що ця політика називається митною. До методів її відносяться різноманітні обмеження у вигляді митних тарифів, акцизів та інших зборів, а також нетарифні бар'єри.
В першому розділі було проведено аналіз значення поняття «митна політика», визначено механізм формування та регулювання митної політики, розглянуто зарубіжний досвід регулювання митної політики та проаналізовано митну політику, що реалізується на території України.
У Розділі ІІ розглянуто поняття «інтеграція», передумови виникнення інтеграції, її основні форми, досліджено світові тенденції інтеграційного процесу та участь у ньому України.
В третьому розділі було визначено основні проблеми у митній політиці України та запропоновано шляхи їх розв’язання.
Аналіз зовнішньоторговельного обороту у другому розділі констатує про постійних ріст обсягів експорту та імпорту в Україні та незмінно від’ємне значення сальдо зовнішньоторговельних операцій. Все це свідчить про недостатню ефективність митної політики, реалізованої в Україні.
Дослідження участі України в світових інтеграційних процесах дало змогу виявити, що Україна є активним учасником цього процесу. Основними її досягненнями в цьому є вступ до СОТ та підписання угоди про асоціацію з Європейським Союзом.
Виявлення проблем у сфері української митної політики показало всі недоліки у митній політиці,і серед яких практика зниження митної вартості товарів, з метою зменшення митних платежів, значні обсяги контрабанди, проблеми з впровадженням міжнародних стандартів у митній сфері та інші.
Запропоновано низку заходів щодо змін митної політики такі як скорочення товарної номенклатури, створення списку нетарифних методів регулювання, пов’язаних з дозвільною діяльністю держави, створення сприятливого середовища для діяльності суб’єктів.
Отже, проведення даного дослідження дає ясно зрозуміти, що процеси інтеграції нерозривно пов’язані з митною політикою. Інтеграційний напрямок держави прямо впливає на її митну політику.
Зараз Україна на рухається до Європи, тому її митну політику чекає ще дуже багато змін. Та вже всі ці реформи у сфері митної служби обов’язково допоможуть українській економіці вийти на новий рівень розвитку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?