Курсова робота «Соціальна реклама в профілактиці розповсюдження віл(снід)», 2013 рік

З предмету Соціальна робота · додано 21.03.2015 23:22 · від Анастасія · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.4 Розділ 1. Розповсюдження віл/сніду як соціально-економічна проблема українського суспільства.6 1.1. Аналіз сучасного стану розповсюдження ВІЛ (СНІД) в Україні. 6 1.2. Поняття профілактика та проблеми протидії ВІЛ (СНІД).9 1.3. Правовий та соціальний захист людей, які живуть з ВІЛ.14 Розділ 2. Теоретичні засади поняття « соціальна реклама». 19 2.1. Визначення поняття соціальна реклама.19 2.2. Міжнародний досвід розвитку соціальної реклами. 24 2.3. Соціальна реклама як соціальна технологія управлінського типу. 25 Розділ 3. Застосування соціальної реклами в профілактиці віл (снід).29 Висновки.31 Список використаних джерел.34 Додатки.38

Висновок

Тема курсового дослідження була зумовлена необхідністю комплексного вивчення питань пов’язаних з соціально-небезпечною проблемою, що пов’язана з розповсюдженням ВІЛ-інфекції та шляхів її профілактики. Для державної соціальної політики України є необхідним використання соціальних технологій що можуть суттєво вплинути і змінити поведінку суспільства в профілактиці розповсюдження ВІЛ(СНІД), а саме такого нового явища для українського медіа простору як соціальна реклама.
Перший розділ курсової роботи був присвячений аналізу сучасного стану розповсюдження та профілактики ВІЛ (СНІД) в Україні, а також правового та соціального захисту людей, які живуть з ВІЛ. В результаті аналізу літературних джерел можна зробити висновок, розповсюдження ВІЛ(СНІД) в Україні прийняла загрозливого характеру і масштабів епідемії. В Зв’язку з відсутністю дієвого методу лікування зазначеної хвороби найбільш дієвим засобом її сповільнення є профілактика. Важливим компонентом профілактичної роботи є практичні демонстрації, ситуаційний та рольовий тренінг, які дозволяють ще до першої зустрічі з наркотиком або до першого сексуального контакту всебічно озброїти людину усіма можливими засобами уникнення або зниження ризику зараження його ВІЛ в конкретній життєвій ситуації.
В другому розділі роботи, було розглянуто, теоретичні підходи до поняття соціальна реклама та визначення її як соціальної технології управлінського типу. Соціальна реклама визначається як ефективний освітній засіб, який дає змогу мотивувати велику аудиторію. Вона виступає дієвою соціальною технологією управлінського типу, оскільки може викликати зміни в моделі поведінки окремих громадян і суб’єктів господарювання. Як досить молоде явище в українському медіа просторі потребує подальшого наукового вивчення, використання міжнародного досвіду та державного регулювання.
У третьому розділі ми розглянули процес впровадження соціальної реклами в профілактиці розповсюдження ВІЛ(СНІД). Систематичне та довгострокове впровадження соціальної реклами в профілактиці розповсюдження ВІЛ (СНІД), налагодження системи інформаційного впливу на різні групи споживачів; грамотне врахування їхніх потреб в інформації й освітніх програмах дозволить змогу впродовж невеликого проміжку часу сформувати відповідну громадську думку щодо зазначених проблем і вплинути на формування нових соціальних цінностей
Таким чином впровадження соціальної реклами в профілактиці розповсюдження ВІЛ (СНІД) підвищити рівень знань про епідемію ВІЛ(СНІД) та шляхи передачі інфекції, рівень практикування безпечної поведінки як серед населення в цілому, так і серед груп з високим рівнем ризику інфікування ВІЛ. Сформують адекватне ставлення до існуючої проблеми та спонукає та приведе до зміни поведінки певних групп суспільства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?