Курсова робота «Компютерні мережі», 2007 рік

З предмету Комп'ютери · додано 14.09.2007 08:56 · від diikar · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Завдання на курсову роботу Розділ1. Вибір топології мережі в реальних умовах. Зірка Розділ 2. Кабельні системи. Типи ліній зв'язку Структуризація LAN на фізичному і канальному рівнях Ієрархія в кабельній системі Стандарти кабелів для будинків і кампусів Кабелі на основі неекранованої витої пари Кабелі на основі екранованої витої пари Оптоволоконний кабель Вибір типу кабелю для горизонтальних підсистем Вибір типу кабелю для вертикальних підсистем Вибір типу кабелю для підсистеми кампуса Розділ 3. Опис локальної технології. Fast Ethernet Формати кадрів технології Ethernet Фізичний рівень технології Fast EthernetФізичний рівень 100Base-FXФізичний рівень 100Base-ТX Фізичний рівень 100Base-Т4. Правила побудови сегментів Fast Ethernet при наявності повторювачів Розділ 4. Опис технології ISDN. Розвиток технологій ISDN Isdn Розділ 5. Реалізація вибраної технології. Плани будинків та квартир Опис вибраної топології. Вибір необхідного мережного устаткування і оргтехніки Мережне програмне забезпечення Всі правила, формули, критерії, обмеження, вимоги Розділ 6. Опис монтажних робіт Розділ 7. Загальна вартість всього проекту

Висновок

Опис вибраної топології

Я обрав топологію ієрархічну зірку, в даній час це найбільш поширена технологія як в

локальних так і в глобальних мережах. При цій топології кожен комп’ютер підключається окремим кабелем до загального пристрою який називається конденсатором або Switch. В функції конденсатора входить направлення потоків даних від одного, до решти комп’ютерів. При даній топології зростає надійність мережі, збільшується можливість управління обміном, фільтрацією інформації. Хоча при цій топології і збільшується вартість мережі, але все одно це оптимальне рішення.

WAN(Wide Area Networks) Даний тип мереж об’єднує теретореальні комп’ютерні чи локальні мережі які знаходяться на великих відстанню одне від одного, в даних мережах часто використовуються вже існуючи лінії зв’язку які були призначені для інших задач, якість цих ліній зв’язку недостатня для наданя широкого спектру послуг які надає локальна мережа

Монтажні роботи

1-й етап. Прокладання кабелю в межах одного будинку.

Всі роботи необхідно починати зі складання докладної схеми прокладки кабелів і розміщення пристроїв. Мінімальний радіус вигину для кабелю - чотири діаметри кабелю (або 1 дюйм=2,5 див), але існують рекомендації розміщати кабель таким чином, щоб забезпечувати вигин радіусом 2 дюйми (5 див.). Мінімальна відстань між мережним кабелем і паралельно йому прокладеним силовим кабелем напругою менш 2 кВ - 12,5 сантиметрів (5 дюймів). Кабель UTP краще використовувати 4-х парний тому що гигабитный стандарт 1000 Base-TX використовує всі чотири пари на частоті 125 Мгц, і при переході на 1000 Base-TX кабель міняти не прийдеться. Кабель ведеться по дверній коробці. Кожний сегмент кабелю, ведучий від концентратора до комп'ютера, зажимается із двох сторін коннекторами RG-45.

З'єднання комп'ютерів у кожному під'їзді (між поверхами) виробляється через електричний щиток, що є присутнім на кожному поверсі. У підвалі кожного будинку перебувають один або кілька концентраторів, до яких підключаються робочі станції.

Недолік методу: магнітні поля поруч лежачих електричних кабелів можуть негативно сказати на продуктивності мережі.

Перевага методу: порівняльна простота реалізації методу.

Реалізація: самий безпечний варіант – перекласти цю роботу на яку-небудь сервісну компанію, що займається розгортанням мереж. Наприклад, Network Service

2-й етап. З'єднання комутаторів у єдину мережу

З'єднання між будинками виробляється по підземних комунікаціях, що підвищує надійність і захищеність від погодних умов. Комутатори з'єднуються за схемою, як на малюнку.

Недолік методу: Важко прокладати кабелю.

Перевага методу: надійність і перешкодозахищеність ліній зв'язку.

Реалізація: така ж як і на попередньому етапі

3-й етап. Підключення до WAN

Монтажні роботи на цьому етапі беруть на себе провайдери послуг. Іноді це входить у вартість підключення.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали