Курсова робота ««Internet-технології у маркетинговій діяльності туристичного підприємства»», 2011 рік

З предмету Туризм · додано 15.03.2015 13:18 · від Marianna · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

с. Вступ.3 Розділ 1. Теоретичні засади застосування internet-технологій у маркетинговій діяльності туристичних підприємств.5 1.1. Сутність та значення Internet-технологій у маркетинговій діяльності туристичних підприємств. 5 1.2. Характеристика видів Internet-технологій, що використовуються у маркетинговій діяльності туристичних підприємств. 12 Розділ 2. Досліждення ефективності використання internet-технологій у маркетинговій діяльності туристичного підприємства «валькер-тур».20 2.1. Характеристика Internet-технологій, що застосовуються у маркетинговій діяльності туристичного підприємства «Валькер-тур». 20 2.2. Визначення ефективності використання Internet-технологій та впливу на процес реалізації туристичного продукту на підприємстві «Валькер-тур».27 Розділ 3. Рекомендації щодо удосконалення діяльності туристичного підприємства «валькер-тур» у процесі впровадження та застосування internet-технологій. 34 3.1. Обгрунтування проведення заходів щодо покращення Internet-технологій на туристичному підприємстві.34 3.2. Рекомендації щодо проведення маркетингових досліджень за допомогою Internet-технологій.43 Висновки та пропозиції.50 Список використаних джерел.53 Додатки

Висновок

Інтернет дозволяє туристичним підприємствам долучитися до нових технологій, відкриває нові форми роботи з клієнтами, забезпечує можливість постійної взаємодії зі своїми діловими партнерами, а також доступ до різноманітних інформаційних джерел.
Розробка шляхів вдосконалення використання інтернет-технологій у сфері туризму представляє безперечний інтерес не тільки для окремих туристичних підприємств, але може в цілому вплинути на розвиток туристичної галузі в Україні.
Слід зауважити, що багато туристичних компаній вбачають у широкому поширенні Інтернету загрозу своєму бізнесу. Відкриття онлайнових систем бронювання готелів, авіаквитків та інших складових туру дозволить клієнтам самостійно організовувати свій відпочинок, не вдаючись до послуг агентств. Вже зараз багато Інтернет-користувачів можуть самостійно з домашніх комп'ютерів не тільки переглядати і вибирати, але і бронювати всі сегменти туру (готелі, авіаквитки, автомобілі, екскурсії, трансфери). У цьому разі потреби у відвідуванні агентств і перегляді каталогів може просто не бути.
Існує багато видів Internet-технологій, які мають значні переваги над іншими маркетинговими засобами такі як: дешевизна, безперервність експонування, доступність інформації тощо. Всі ці переваги використання Інтернет-реклами обумовлюють її ефективність у просуванні турпродукту і процвітання сфери туризму в цілому.
Мережа Internet є ключовим маркетинговим інструментом у діяльності туристичних підприємств. Один із найрозповсюдженіших видів інтернет-реклами – банер. Банерна реклама дуже часто використовується як іміджева реклама, тобто, коли основною ціллю є демонстрація продукції з ціллю її запам’ятовування широкою аудиторією, а не досягнення великої кількості переходів.
Електронна пошта, контекстна та текстова реклама, реклама у результатах пошуку, гіперпосилання, відеоролики, електронні презентації, електронні магазини, форуму – всі ці та інші технології покликані сприяти підвищенню рейтингу туристичного підприємства на ринку, покращенню іміджу, залученню нових клієнтів.
Турагентство «Валькер-тур» у своїй маркетинговій діяльності використовує різні Інтернет-технології, найважливішими з яких є власний веб-сайт, текстова реклама на туристичних порталах, e-mail маркетинг як альтернатива прямим поштовим розсилкам, соціальний маркетинг. Таким чином відбувається пошук нових клієнтів, підтримка зв’язку із постійними клієнтами, проведення опитування потенційних клієнтів, обробка відгуків (рекомендацій, скарг) тощо.
Interner-технології є важливим засобом в маркетинговій діяльності турфірми. Інтернет дозволяє швидко та порівняно дешево, або й безкоштовно (соціальні мережі) передавати інформацію, підтримувати зв’язок із клієнтами.
Було виявлено, що переважна кількість потенційних клієнтів не стане користуватися послугами туристичного агентства, якщо воно не має власного Інтернет-сайту. Він є не лише засобом продажу турстичних путівок, але й інструментом створення іміджу компанії.
Отже, сайт є ключовим елементом системи Інтернет-технологій, тому його розробці потрібно приділити ретельну увагу.
Основні помилки при створенні сайту:
• незручна та неподібна навігація;
• карта проїзду не роздруковується;
• у каталозі немає ціни;
• сайт не обновлюється;
• відсутня інформація про компанію.
До сайту туристичного агентства «Валькер-тур» слід додати інформацію про працівників фірми, додати їхні фотографії, щоб клієнти мали уявлення з ким вони спілкуються. Також дуже доречним буде розділ для відгуків клієнтів, для цього потрібно створити спеціальну форму для відгуків.
Інтернет-технології є перспективним інструментом для проведення маркетингових досліджень. Маркетингові дослідження в мережі Інтернет можуть відбуватися у вигляді опитування, інтерв’ю та фокус груп. Опитування можуть проводитися за допомогою електронної пошти, web-опитування і «офф-лайнові» опитування.
Маркетингові дослідження в мережі Інтернет мають ряд переваг над звичайними дослідженнями:
• Вартість досліджень в Інтернет значно менша;
• Респонденти мають схильність в мережі Інтернет відповідати більш відкрито;
• За короткий час можна опитати велику аудиторію.
Відвідувачам сайту можна запропонувати заповнити розміщену на ньому анкету. Оскільки заповнення анкети вимагає хоча б деяких зусиль, необхідна достатня мотивація для переконання відвідувачів сайту витратити кілька хвилин на її заповнення. Такою мотивацією може стати оголошення про розіграш путівки (або інше заохочення) серед тих, хто заповнив анкету.
Для того, щоб проводи ефективну маркетингову діяльність в мережі Інтернет на туристичному підприємстві повинен працювати відповідний фахівець, до обов’язків якого входить оновлення сайту, розміщення реклами в Інтернеті, проведення Інтернет-розсилок, спілкування з клієнтами в мережі Інтернет, проведення маркетингових досліджень тощо.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?