Дипломна робота «Екологічний контроль продукції рослинництва на митниці “Краковець”», 2014 рік

З предмету Екологія · додано 21.02.2015 20:32 · від тарас · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 I. Огляд літератури 5 1. Концептуальні засади державного екологічного контролю на кордоні 5 2. Екологічний контроль транспортних засобів 10 3. Екологічний контроль об’єктів рослинного та тваринного світу 14 Ii. Матеріали і методи 20 Iii. Власні дослідження 31 3.1. Загальна характеристика Львівської митниці “Краковець” 31 3.2. Перспективи розвитку митниці “Краковець” 37 3.3. Реалізація експортного та імпортного потенціалу сільськогосподарської продукції 40 Iv. Охорона праці 45 Висновки 50 Список використаної літератури 51 Додатки 53

Висновок

У бакалаврській роботі здійснено теоретичне узагальнення проблем екологічного контролю України та екологічного контролю продукції рослинництва на митниці “Краковець”:
1. Розкрито сутність екологічного контролю – це комплекс заходів, спрямованих на захист, раціональне використання і відтворення природних ресурсів України та на забезпечення державного контролю за дотриманням фізичними і юридичними особами вимог чинного природоохоронного законодавства, міжнародних договорів України та норм і правил екологічної та радіаційної безпеки під час переміщення транспортних засобів та вантажів через митний кордон України і у зоні діяльності митниць призначення та відправлення.
2. Охарактеризовано концептуальні засади державного екологічного контролю на кордоні. Методичне та організаційне керівництво регіональними підрозділами служби екологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон та в зоні діяльності митниць здійснює Державна екологічна інспекція України.
3. Проаналізовано екологічний контроль транспортних засобів, об’єктів рослинного та тваринного світу. Екологічний контроль, проводиться як при імпорті вантажів, так і при експорті та транзиті. Згідно з вимогами “Положення про екологічний контроль у пунктах пропуску через державний кордон та в зоні діяльності регіональних митниць та митниць”, затвердженого наказом Мінекоресурсів від 08.09.1999 р. № 204, перевірці підлягають документи, наявність яких передбачена міжнародними угодами для перевезень будь-яким видом транспорту, у тому числі автомобільним.
4. Розроблено модифіковану схему проведення екологічного контролю продукції рослинництва на митниці “Краковець”.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?