Реферат «Підслуховування і захист від нього», 2015 рік

З предмету Інше · додано 21.02.2015 18:42 · від Рене · Додати в закладки
15 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Підслуховування телефонів 5 Розділ 2. Не телефоном єдиним 9 Висновки 11 Список використаних джерел 12

Висновок

Отже, навряд чи хтось стане витрачати зусилля та шалені кошти на підслуховування пересічного громадянина та його скарги на владу або політичний режим. Хіба що дуже ревнивий чоловік\дружина захоче перевірити іншого на вірність. Але кому насправді треба остерігатися підслуховування – то це бізнес-робітникам, підприємцям або можновладцям.
За оцінкою незалежних західних експертів, у більш ніж 80% випадків результати розвідувальної діяльності використовуються для економічного (промислового) шпигунства, а також для шантажу/
Здається люди лише зовсім нещодавно стали по-справжньому усвідомлювати небезпеку, приховану в Інтернеті, мобільному зв’язку, проводових телефонних та комп’ютерних мережах. Останні дослідження свідчать, що в той час, як злочинці застосовують радіозасоби миттєвої пакетної передачі даних, використовуючи системи зашифрованої передачі, бізнесмени, політики й правоохоронці ведуть важливі переговори відкритим текстом незахищеними мережами зв'язку.
Треба також пам’ятати, що для встановлення будь-якого локального засобу підслуховування необхідна певна людина. Тому застосовують так звану «розвідку талантів» – тобто вербування агентів. Належні кандидатури для такої справи підбирають надзвичайно ретельно. Звісно, що особа, яка дала добровільну згоду на співробітництво, коштує десяти осіб, які згодились на співробітництво під тиском. У бізнесі такою людиною зазвичай буває незадоволений працівник, який “має зуб” на своє керівництво. В сьогоднішній ситуації вербувати таких людей полегшують невисока платня, особисті рахунки, невдала кар'єра, відсутність задоволення від роботи тощо.. [2]
Безліч фірм продають прекрасні системи пошуку «жучків», а в інтернеті є гарні антивірусні програми. В умілих руках ці системи дозволяють виявляти закладку майже в 100% випадків. Більш того, виявлений пристрій може бути використаний для свідомої дезінформації конкурента.
Отже, не варто економити зараз на речах, відсутність яких пізніше може призвести до невідворотних наслідків: від втрати довіри та репутації до повної поразки перед конкурентами.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 15 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?