Курсова робота «Розробка фінансової звітності ТОВ "Мальва"», 2014 рік

З предмету Бухгалтерський облік · додано 15.02.2015 17:01 · від Виктория · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ. 4 Розділ 1. Коротка характеристика підприємства. 5 Розділ 2. Аналітично-розрахункова частина. 7 Розділ 3. Синтетичний облік: бухгалтерські рахунки. 18 Розділ 4. Складання звітності. 22 Висновки. 27 Список використаних джерел. 28

Висновок

Враховуючи інтереси різних груп користувачів фінансової звітності і реальність їх задоволення, можна дійти висновку, що в разі задоволення інтересів одних користувачів можливе незадоволення або часткове незадоволення інтересів інших. У цьому контексті взаємовідносин користувачів фінансової звітності можливе виникнення конфлікту інтересів через суб’єктивізм у процесі підготовки, складання та побудови фінансової звітності, який ще потребує свого дослідження.
Залежно від конкретної участі користувачів у справах товариства з огляду на їх матеріальну зацікавленість інтерес можна поділити на фінансовий і не фінансовий.
Враховуючи те, що внутрішні відносно підприємства користувачі в будь-якому випадку мають фінансову зацікавленість у його роботі через механізми оплати праці або безпосередньої участі у розподілі прибутку, то не фінансовий інтерес таких користувачів буде мінімальним і його враховувати недоцільно.
У роботі було складено звітність на прикладі діяльності ТОВ «Мальва» - підприємство з виготовлення панчіх та шкарпеток.
В результаті дослідження були розроблені облікові регістри: розрахункові таблиці, оборотна відомість, бухгалтерські рахунки; складено сальдово-оборотну відомість і за її допомогою – фінансова звітність підприємства.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?