Реферат «Сучасні методи нематеріальної мотивації персоналу»

З предмету Менеджмент організації · додано 08.12.2014 22:52 · від Віталій · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Підходи вчених до визначення категорії «мотивація праці» 5 2. Нематеріальна мотивація персоналу: зарубіжні країни та Україна 11 3. Формування системи нематеріальної мотивації праці в Україні 15 Висновок 18 Список використаних джерел 21

Висновок

При впровадженні конкретних методів мотивації на підприємстві, потрібно обов’язково враховувати фактор поділу всіх працівників на різні категорії, недопустимо застосування одних і тих же методів мотивації до всього персоналу. Крім того, необхідно більше уваги приділяти віковим характеристикам, освітньому рівню працівників, трудовому стажу.
Таким чином, подолавши труднощі при побудові системи управління персоналом, урахувавши особливості українського менталітету, створивши сприятливі умови на підприємстві для успішного впровадження новацій у сфері мотивації персоналу, можна переходити к виконанню конкретних дій, тобто до застосування певних методів та заходів нематеріальної мотивації персоналу, що дозволить розширити можливості вітчизняних підприємств у застосуванні методів стимулювання персоналу.
Потреба в безпеці формує прихильність працівника до організації, тому важливо застосовувати такий захід мотивації, як інформування колективу про довгострокові перспективи діяльності підприємства. Це дасть працівникові впевненість у стабільності свого робочого місця, що особливо актуально для вітчизняних підприємств у зв’язку з нестабільністю навколишнього політичного та економічного середовища.
Задоволення потреби в повазі і визнанні, формує у персоналу підприємства впевненість у собі,відчуття своєї корисності, визнання своїх здібностей. Для цього менеджери повинні організовувати ювілеї, урочистості, та заохочувати до праці врученням призів та нагород.
Для ефективного управління потребою в приналежності до певної соціальної групи на підприємстві варто застосовувати такі методи та заходи мотивації, як забезпечення зворотного зв’язку між працівниками і керівництвом за допомогою спільного прийняття рішень. Це дозволить за лучати працівників до управління підприємством, та активізувати їх трудову активність.
Зазначимо, що найбільшу увагу на вітчизняних підприємствах потрібно приділяти задоволенню потреби в самовираженні, що дозволило б повністю розкрити потенціал кожного працівника, підвищити рівень компетентності. Управління даною потребою повинно використовувати такі методи мотивації, як надання виконуваній роботі змістовності, можливість професійного навчання та підвищення кваліфікації, надання відповідальної роботи, стимулювання раціоналізаторства та винахідництва.
Також слід враховувати, що для високооплачуваних категорій службовців, які займають відповідальні посади або володіють унікальними навичками та мають достатньо високу самооцінку буде замало лише матеріальної мотивації, на відміну від низько- та середньооплачуваних категорій персоналу, які, зазвичай, не задоволені рівнем свого доходу, і будь-яку можливість його підвищення, що не вимагає великих зусиль, сприймають як благо.
Проте очевидно, що найефективнішим є суміщення як матеріальної, так і нематеріальної мотивації. Тобто для того, щоб працівник був вмотивованим належним чином, необхідно використовувати обидва цих типи мотиваційного впливу. Лише їх вміле поєднання та чергування дає можливість взаємовигідної співпраці працівника і працедавця: фірма демонструє ефективну роботу і економічний ріст, а працівник зростає як професіонал, досягаючи цілі фірми і послідовно задовольняючи особисті потреби.
Отже успішна і ефективна мотивація – це, у спрощеному розумінні, можливість для експерта задовольнити свої потреби, шляхом виконання своїх робочих обов’язків. Тому для того, щоб мотивація була саме такою потрібно вміло визначати, на якому з щаблів піраміди потреб Маслоу зараз знаходиться працівник. І в залежності від цього застосовувати саме той тип мотиваційних дій, які будуть найбільш ефективними для конкретного працівника у даний момент.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?