Реферат «Агалітична доповідь "Заробітна плата працівників в Україні"», 2014 рік

З предмету Економіка праці · додано 07.12.2014 12:47 · від Natali · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 РОЗДІЛ І. Теоретичні засади заробітної плати.5 1.1. Сутність поняття «заробітна плата», її основні функції. 5 1.2. Основні види та форми заробітної плати.6 РОЗДІЛ ІІ. Аналіз сучасних тенденцій заробітної плати в Україні.7 2.1. Нормативно-правове забезпечення оплати праці в Україні. 7 2.2. Сучасні тенденції заробітної плати в Україні.8 РОЗДІЛ ІІІ. Основні проблеми сфери оплати праці в Україні та шляхи їх вирішення. 12 3.1. Основні проблеми заробітної плати в Україні.12 3.2. Шляхи вирішення основних проблем заробітної плати в Україні.13 Висновки.14 Список використаних джерел. 15

Висновок

Заробітна плата є системо утворюючою складовою ринкових відносин, концентрованим вираженням ефективності економіки і соціальної політики держави, інтегральним показником якості та результативності реформи. Оплата праці як багатоаспектна категорія покликана відігравати значну роль в житті суспільства. З одного боку, зарплата є основним джерелом доходів працівників, тому її величина значною мірою характеризує рівень добробуту всіх членів суспільства. З іншого боку, її правильна організація зацікавлює працівників підвищувати ефективність виробництва, а відтак безпосередньо впливає на темпи й масштаби соціально-економічного розвитку країни.
У процесі дослідження виконано поставлені завдання:
• теоретичне дослідження сутності заробітної плати як соціально-економічної категорії,
• аналіз нормативно-правового забезпечення оплати праці в Україні,
• оцінка сучасного стану заробітної плати вітчизняних працівників,
• визначення основних проблем заробітної плати в Україні, розробка рекомендацій щодо їх подолання.
Отже, можна зробити висновок, що сфера оплати праці в Україні потребує якісних перетворень з метою встановлення гідного рівня життя громадян та забезпечення подальшого сталого розвитку економіки.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?