Курсова робота «Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємства», 2014 рік

З предмету Економіка · додано 06.12.2014 15:54 · від Irina · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 РОЗДІЛ 1. Визначення конкуренції та конкурентних переваг господарюючих суб’єктів з урахуванням сучасної специфіки умов бізнесу.5 РОЗДІЛ 2. Аналіз внутрішнього ринку України за номенклатурою товарів «Procter & Gamble Company»: контекст визначення конкурентних переваг.13 РОЗДІЛ 3. Оцінка конкурентних переваг «Procter & Gamble Company»в аспекті можливостей їх використання вітчизняними суб’єктами господарювання.23 Висновки.30 Додатки.32 Список використаних джерел.35

Висновок

За результатами досліджень, нами були зроблені наступні висновки.
Ринкові відносини і сам ринок постійно змінюються. Істотною ознакою сучасного ринку є його конкурентний характер, коли кожен суб'єкт виступає як конкуруюча сторона щодо усіх інших суб'єктів. В зв’язку з цим у функціонуванні ринкових відносин важливу роль відіграє конкуренція. Вона виступає основним економічним поняттям, притаманним ринковим умовам господарювання, необхідним атрибутом їх існування і розвитку.
Основними визначальними характеристиками конкуренції підприємств є конкурентоспроможність, конкурентні переваги і конкурентний статус підприємства. В цілому ці параметри оцінюють внутрішній та зовнішній стани і розвиток кожного підприємства.
Конкурентні переваги, в свою чергу, допомагають у визначенні сильних сторін того чи іншого підприємства і з їх допомогою підприємство має можливість успішно діяти на сучасному ринку.
Аналіз Українського ринку споживчих товарі за номенклатурою товарів «Procter & Gamble Company». Показав наступне: вітчизняний економічний простір є досить привабливим для транснаціональних компаній. Це стосується зокрема ринку миючих засобів. Національні компанії не можуть забезпечити ринком даними товарами, тому на прилавках магазинів поширені товари транснаціональних компаній.
Провідні позиції щодо обсягу виробництва синтетичних миючих засобів займає компанія «Procter & Gamble Company» – близько 23 %. Слідом за лідером з виробництва синтетичних миючих засобів йде компанія Henkel (США, ЄС). Через «Henkel – Україна» з ЄС і СНД експортується широкий асортимент продукції під відомими марками Persil, Perwoll, Pur, Bref, Silan. На думку експертів, Henkel займає близько 15 % ринку побутової хімії. Проте в масштабах діяльності компанії, світовий обсяг продажів якої складає 17 млрд доларів США, Україна займає не таке важливе місце, як для Procter&Gamble.
Частка ринку інших компаній зарубіжних виробників є незначною: вони ділять між собою (залежно від регіону) 5-15 % українського ринку. Це, наприклад, відомі в Україні торговельні марки від британської Unilever (Domestos, Cif), ізраїльської SanoBrunos (понад 15 видів очисників, дезинфекторів бачків Optima), німецької Werner&mertz (пральні порошки, вибілювачі і очисники Frosch, Emsal).
Так як лідером на Українському ринку по виробництву миючих засобів являється «Procter & Gamble Company», то було проведено SWОT-аналізу. Який продемонстрував сильні та слабкі сторони компанії, а також можливості та загрози з якими може зіткнутися компанія, окрім SWОT-аналізу було проведено Аналіз фінансової діяльності «Procter & Gamble Company», який дозволив з’ясувати конкурентні переваги якими володіє компанія.
На основі зроблених висновків нами запропоновано наступні пропозиції. В зв’язку з тим, що кампанія «Procter & Gamble Company» є лідером по виробництву синтетичних миючих засобів не тільки на ринку України, а й у світі в цілому, то для успішного функціонування вітчизняним виробникам миючих засобів необхідно запозичувати їх досвід роботи на ринку. Компанія «Procter & Gamble Company» володіє великою кількістю переваг, серед яких варто відзначити: використання компанією високоякісного обладнання; використання екологічно чистої сировини; розвиток інформаційних технологій; висококваліфіковані працівники та багато іншого. Саме вони мають використовуватись вітчизняними компаніями.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?