Курсова робота «Злочин як вид правопорушення», 2013 рік

З предмету Право · додано 03.12.2014 15:45 · від darya · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.4 Розділ 1. Поняття та ознаки правопорушення.7 1.1. Види правопорушень. Міжнародне правопорушення.8 1.2. Склад правопорушень та їх елементи.11 Розділ 2. Загальна характеристика злочину.13 2.1. Поняття злочину як суспільно небезпечного діяння.13 2.2. Визначення поняття злочину в законодавстві та теорії права в Україні.17 2.3. Ознаки злочину.21 2.4. Причини злочинів та заходи їх попередження.25 Висновки.32 Список використаних джерел.34

Висновок

В роботі обґрунтовується необхідність дослідження правопорушень та злочинів. Правопорушення є різновидом антисоціальної поведінки. У соціальному розумінні це поведінка, яка суперечить інтересам суспільства. Вона спроможна нанести шкоду правам і законним інтересам громадян, їх колективам і суспільству в цілому, вона ускладнює і дезорганізує розвиток суспільних відносин.
Поняття злочину є однієї з основних категорій карного права. Злочин є самостійним видом правопорушень. Основна особливість злочинів полягає в тому, що більшість із них заподіює істотна шкода (збиток) фізичній або юридичній особі, суспільству або державі, а деякі створюють погрозу заподіяння такої шкоди. Тому особи, винні в здійсненні цього виду правопорушень, залучаються, як уже вказувалося, до найбільш суворого виду юридичної відповідальності - кримінальної відповідальності.
Злочини, зумовлюються, як правило, не однією окремою причиною, а відразу кількома. Виявлення цих причин і вжиття заходів до їхнього усунення є одним із завдань правоохоронних органів і посадових осіб держави.
Проте усунути всі причини правопорушень неможливо, оскільки нереально ліквідувати всі суперечності, які існують у суспільстві. Тому завдання держави − звести ці причини до найнижчого рівня, що дасть суспільству можливість ефективно здійснювати контроль та впливати, насамперед, на злочинність.
Хочу також зазначити про важливість вивчення та дослідження поняття злочину, вивчення його ознак. Законодавче визначення поняття злочину, його змісту та ознак, є досить стабільним, у ньому відбиваються соціально-економічні, правові, ідеологічні погляди та суспільна правосвідомість щодо форм і методів боротьби із соціально небезпечними посяганнями на основні цінності суспільства, які потребують кримінально-правового захисту.
Дослідження даного поняття є важливим для кожного майбутнього юриста. Це дасть змогу максимально ефективно боротися із злочинністю.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?