Курсова робота «Зовнішні маркетингові комунікації», 2013 рік

З предмету Маркетинг · додано 13.11.2014 00:25 · від Міша Дейнега · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1 1. Теоретичні основи зовнішніх маркетингових комунікацій підприємства 3 2. Складові зовнішніх маркетингових комунікацій підприємства 9 3. Загальна характеристика кондитерської корпорації «Roshen» 11 4.Аналіз зовнішніх маркетингових комунікацій підприємства 15 5. Обґрунтування та вибір видів реклами для виведення нового товару на ринок. 17 6. Розробка плану маркетингових комунікацій кондитерської корпорації «Roshen» 20 Висновки 25 Перелік використаних джерел 26

Висновок

ВИСНОВКИ
Маркетингова комунікація (просування) - це механізм передачі покупцю своєї інформації, це елемент маркетингової структури, що забезпечує зв'язок основних маркетингових послань з цільовими аудиторіями.
Успішна робота маркетингу залежить не тільки від потрібного продукту гарної якості, орієнтованої на ринок, цінової політики, надійної й ефективної мережі дистриб’юторів. Необхідна також систематичний і ефективний зв'язок з потенційним клієнтом і торговими посередниками, що скорочує розрив між виробником друкованого ЗМІ і його споживачем. Головна мета цього зв'язку – надання впливу на цільову групу. Необхідно вселити таке представлення про чи товар послузі, що змінило б існували до цього погляди і вплинуло на майбутнє поводження.
Вважається, що комунікаційні задачі маркетингу не виконуються ефектив-но, якщо зневажати іншими інструментами маркетингу, а саме, якщо немає правильного вибору щодо продукту, ціни і методів дистрібуції. Неможливо досягти бажаного результату, якщо використовувати тільки один комунікаційний канал. У програмі просування повинні бути скомбіновані різні методи. Власне кажучи важливий потенціал кожного з методів просування і їхній потенціал по взаємній підтримці.
Дослідження ступеню задоволення потреб місцевих споживачів кондитер-ських виробів призвело до висновку про наявність позитивних передумов для подальшого ефективного функціонування одного з суб’єктів цього ринку – кондитерської корпорації «Roshen»
Аналіз практики реалізації системи маркетингових комунікацій на підприємстві призвів до висновку про те що компанія широко і всебічно застосовує всі зовнішні маркетингові комунікації.
Також було розроблено план рекламної кампанії з виведення на ринок нового виду продукції, а також план реклами для підвищення обсягів продажу існуючої продукції, рівня інформованості споживачів і формування привабливого іміджу корпорації.
Чесно кажучи я тільки зараз зрозумів наскільки це колосально великий бізнес, побачивши розмір коштів які фірма вкладає в рекламу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?