Реферат «Діяльність України на світових товарних біржах», 2012 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 12.11.2014 18:49 · від Лилия · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 2 1.Сутність та функції товарної біржі 3 2. Аналіз товарних бірж в міжнародній економічній діяльності України 7 3.Проблеми та перспективи розвитку товарних бірж 9 Висновок 12 Додатки 13 Список використаної літератури 15

Висновок

Таким чином, товарна біржа - це ринок масових, якісно рівноцінних товарів, на котрі укладаються угоди без їх наявності. Біржова торгівля дає можливість сконцентрувати попит і пропозицію на товари у певних географічних пунктах без обов'язкового завозу туди товарів. На товарних біржах продаються тільки так звані біржові товари, що у масі своїй однорідні. Основними учасниками біржових операцій є члени біржі, тобто юридичні чи фізичні особи, що мають свої частки в статутному капіталі біржі, і посередники, брокери, що допомагають укладати угоди в біржовому кільці. Брокер не має права представляти інтереси покупця чи продавця. Його завдання – знайти покупця чи продавця і надати їм допомогу в укладанні контракту. Брокер є постійним співробітником біржі. І за свою роботу він отримує винагороду у вигляді відсотка від укладеного контракту.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?