Курсова робота «Систематичний інвестиційний ризик та методи його оцінки», 2013 рік

З предмету Фінанси · додано 11.11.2014 18:41 · від Свєта · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Розділ 1. Поняття інвестиційного систематичного ризику 5 1.1. Інвестиційний ризик 5 1.2. Поняття диверсифікації 6 1.3. Систематичний інвестиційний ризик 8 1.4. Однофакторні та багатофакторні моделі оцінки систематичного інвестиційного ризику 11 Розділ 2. Концептуальні основи оцінки систематичного інвестиційного ризику 14 2.1. Переваги експертного оцінювання систематичного інвестиційного ризику 14 2.2. Політичний ризик 17 2.3. Економічний ризик 20 2.4. Соціальний ризик 21 2.5. Інституціонально-інфраструктурний 23 Розділ 3. Експертні методи оцінки інвестиційного ризику 25 3.1. Методика Business Environment Risk Intelligence 25 3.2. Political Risk Services 27 3.3. International Country Risk Guide 30 3.4. Методика агенції Moody's 32 3.5. Методика Euromoney’s Country Risk Rankings 34 3.6. Застосування методу експертного оцінювання на прикладі України 37 Висновки 40 Список використаної літератури 42

Висновок

Інвестиційна діяльність – це комплекс фінансових, організаційних, проектних, управлінських та інших дій, що виконуються для ефективної реалізації інвестицій. Інвестиційна діяльність представляє собою один з найбільш важливих аспектів функціонування будь-якої комерційної організації. Саме інвестиції сприяють розширенню виробництва, розвитку техніки та технологій, освоєнню нових видів діяльності. Інвестиційна діяльність нерозривно пов’язана з ризиком.
Інвестиційний ризик – ризик непередбачених втрат інвестора. Однією з його важливих компонент є систематичний ризик. Систематичний ризик обумовлений макроекономічною ситуацією в країні, рівнем ділової активності на фінансовому ринку. Тому він не пов’язаний з конкретними елементами ринку, а впливає на всіх його учасників, також він недиверсифікований та не понижується.
Для ведення ефективної підприємницької діяльності, систематичний інвестиційний ризик треба правильно розуміти та вдало враховувати. Для цього потрібна його адекватне оцінювання.
В роботі було здійснено аналіз основних компонентів систематичного ризику та показано, що головними критеріями є політичний, економічний, соціальний та інституціонально-інфраструктурний ризики. Також в роботі було проаналізовано найвідоміші та найбільш часто застосовувані методики оцінки систематичного інвестиційного ризику. Кожна з них відповідно до цілей звертає більшу увагу на ту чи іншу компоненту систематичного ризику та їх комбінації, також по-різному оцінює вагу показника в сумарній оцінці ризику країни.
В практичній роботі було проаналізовано рівень систематичного ризику в Україні. В таблиці описано згадані вище чотири основні компоненти систематичного ризику, які представлено 20 критеріями, які були відповідно оцінені. Найменший рівень ризику оцінюється в 100 балів, а найбільший – в 0 балів. Україно оцінено в 55 балів, що говорить про високий рівень систематичного

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?