Реферат «Психологічні аспекти споживчого впливу в міжнародній рекламі», 2014 рік

З предмету Реклама · додано 10.11.2014 18:49 · від marina · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.2 Розділ 1. Особливості та психологічне значення ефективної міжнародної реклами.3 Розділ 2. Базові закономірності поведінки споживача та структура психологічного впливу міжнародної реклами.5 Висновки.10 Використана література.

Висновок

Узагальнено поняття міжнародної реклами як виду маркетиногової діяльності міжнароної компанії, метою якої є розвповсюдження інформації про торгову марку, здійснення впливу на свідомість цільвоих споживачів з метою зробити експортний продукт відомим і привабливим для закордонного споживача. Виявлено основні особливості міжнародної реклами: врахування міжнародних відмінностей (культурні, психологічні відмінності споживачів різних країн), вибір засобів масової інформації з врахуванням міжнародної аудиторії. Проаналізовано дані особливості на прикладі Німеччини, Великобританії, Бельгії, Італії, Данії, Швеції, Саудівської Аравії.
Визначено основні складові ефективності міжнародної реклами: рекламна результативність (економічне значення) та рекламна віддача (психологічне значення), до якох входить поінформованість, емоції, переконливість. Визначено важливість психологічного значення в міжнародній рекламі.
Визначено основні детермінанти, що визначають поведінку споживачів, тобто психологічні чинники – мотивація, емоціх та почуття та надано визначення та методи впливу на них з боку міжнароднох реклами. Визначено чинники, що зумовлюють ступінь зацікавленості споживача в купівлі товару: самооцінка, усвідомлений ризик, соціальні чинники, гедонічні впливи та надано їх характеристику.
Виділено структуру психологічного впливу міжнародної реклами на споживача. Детально проаналізовано когнітивний ( пізнавальний), емоційний (афективний), поведінковий компоненти. В результаті аналізу зображено процес управління поведінкою споживачів через рекламне звернення та проаналізовано його складові.
Формування соціально-психологічної установки купівельної поведінки відбувається насамперед у результаті рекламного впливу. В процесі управління поведінкою споживачів важливим моментом є розуміння того, що рекламне звернення повинно бути створене таким чином, аби надати споживачеві внутрішню психологічну готовність споживача до активних дій, враховуючі соціально-економічні, політичні, культурні особливості країни споживача.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?