Реферат «Основи менеджменту, маркетингу, підприємництва», 2014 рік

З предмету Менеджмент організації · додано 10.11.2014 18:47 · від marina · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Загальна характеристика стану фінансової підтримки підприємницької діяльності в Україні 4 2. Шляхи покращення фінансово-кредитної підтримки підприємницької діяльності в Україні 13 3. Зарубіжний досвід фінансової підтримки підприємницької діяльності 18 Висновки 22 Список використаної літератури 24

Висновок

ВИСНОВКИ

Фінансову підтримку малого підприємництва в Україні можна поділити на два основні напрями: пряма і непряма. Пряма фінансова підтримка здійснюється через такі форми: надання субсидій, субвенцій, формування державних фондів, створення спеціалізованих фінансових установ. Фінансове забезпечення програм підтримки малого підприємництва здійснюється за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, позабюджетних коштів, у тому числі коштів одержаних від приватизації державного майна та інших джерел фінансування, приватних та іноземних інвестицій.
Обсяг щорічних асигнувань на державну підтримку малого підприємництва визначається у видатковій частині Державного бюджету України. Водночас в Україні існує три потенційно доступні джерела одержання фінансових ресурсів для малого підприємництва: Український фонд підтримки підприємництва; Український державний фонд підтримки селянських (фермерських) господарств; Державний інноваційний фонд України.
Отже, державна фінансова підтримка малого бізнесу є складовою державної політики, яка повинна не тільки створювати сприятливі умови для розширення сектору дрібних підприємств, а й безпосередньо підтримувати їх. У цьому зв’язку пріоритетним напрямком вдосконалення механізму державної фінансової підтримки малого бізнесу має бути: зміцнення фінансово-кредитного забезпечення розвитку малого підприємництва. Програмою економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» визначено необхідність поліпшення бізнес-клімату, забезпечення дерегуляції в господарській діяльності, подальшого розвитку підприємництва. Прийнято Закон України «Про розвиток та державну підтримку малого та середнього підприємництва в Україні», яким визначені основні напрями державної політики у сфері розвитку малого та середнього підприємництва, і який спрямований на: створення сприятливих умов формування конкурентного середовища в економіці України; підтримку підприємницької ініціативи громадян; стимулювання інвестиційної та інноваційної активності суб’єктів малого та середнього підприємництва та поліпшення їх фінансового стану. На даний час розробляється Загальнодержавна програма розвитку малого та середнього підприємництва, опрацьовуються нові механізми його державної підтримки, що стане важливим кроком на шляху реалізації державної політики в сфері підтримки малого та середнього підприємництва.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?