Реферат «Проблеми інтеграції транспортної системи України в європейську транспортну систему», 2014 рік

З предмету Міжнародна економіка · додано 10.11.2014 18:44 · від marina · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ 1. Транспортна системи україни та європи 5 1.1. Загальна характеристика транспортної системи України 5 1.2. Особливості транспортної системи Європи 10 Розділ 2. Особливості інтеграції транспортної системи україни в європейську транспортну систему 14 2.1. Транспортна система України на шляху до інтеграції в європейську транспортну систему 14 2.2. Проблеми інтеграції української транспортної системи в загальноєвропейську 18 Розділ 3. Напрямки активізації інтеграції транспортної системи україни в європейську транспортну систему 22 Висновки 26 Список використаної літератури 28 Додатки

Висновок

ВИСНОВКИ

Транспорт є однією з базових галузей національної економіки,
ефективне функціонування якої є необхідною умовою для забезпечення
обороноздатності, захисту економічних інтересів держави, підвищення рівня життя населення. На сьогодні галузь транспорту в цілому задовольняє потреби національної економіки та населення у перевезеннях, проте рівень безпеки, показники якості та ефективності перевезень пасажирів і вантажів, енергоефективності, техногенного навантаження на навколишнє природне середовище не відповідають сучасним європейським вимогам. Приведені приклади тільки найважливіших проблем транспортної системи України, що очікують свого невідкладного рішення свідчить про їхню масштабність і важливість для загального розвитку економіки України. Їхня реалізація вимагає великих інвестицій і непростих організаційних рішень. Проте, не дивлячись на складність, є об’єктивні передумови раціонального вирішення цих питань.
Проаналізувавши сучасний стан ресурсної складової транзитного потенціалу України, можна зробити висновки щодо недостатнього рівня розвитку, значного ступеню зносу, зниження рівня використання за останні роки, а також суттєвого відставання від аналогічних показників розвинених європейських країн. Транзитний потенціал нашої держави повинен не тільки номінально визначати місце України в системі міжнародних зв’язків на євразійському континенті, але й ефективно реалізовуватися, нарощуватися і сприяти розвиткові усіх пов’язаних з ним сфер економіки країни, зокрема промисловості, сфери послуг, транспортного комплексу, який відіграє у цьому процесі провідну роль.
В цілому формування і розвиток національної транспортної системи України потребує ефективного державного регулювання, діяльності транспортних підприємств за такими напрямами: створення ринку транспортних послуг; забезпечення технологічної та екологічної безпеки транспорту; активізація міжнародної діяльності транспортних підприємств.
Політики українського уряду, щодо інтеграції у європейську транспортну систему має реалізовуватися в таки напрямках, як: інтеграції транспортної системи України до транс'європейської шляхом приведення стану вітчизняної транспортної мережі у відповідність до норм і стандартів ЄС; ефективного транспортного забезпечення зовнішньоекономічних зв'язків; залучення транзитних потоків країн Європи та Азії через територію України; збільшення надходжень до державного бюджету від експорту транспортних послуг.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?