Курсова робота «Обґрунтування зовнішньоекономічної угоди (імпорт мобільних телефонів)”», 2007 рік

З предмету ЗЕД · додано 04.09.2007 14:35 · від КОС · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 1. Загальна характеристика товару 2. Програма підготовки угоди 3. Аналіз ринку товару в країні 4. Характеристика умов імпорту товару 5. Визначення країни-експортера товару 6. Обґрунтування доцільної схеми транспортування та базисних умов поставки товару 7. Вимоги до упаковки та маркування товару 8. Фінансові умови розрахунків за угодою 9. Економічна ефективність угоди 10. Ризики при виконанні угоди та захист від них Висновки Перелік посилань Додатки

Висновок

Отже, на Україні розвиток ринкових відносин вимагає певних підходів до управління зовнішньоекономічною діяльністю. Тому, вивчення різноманітних аспектів управління зовнішньоекономічною діяльністю, особливо на певні підприємства як основної і першочергової ланки зовнішньоекономічного комплексу країни, вимагає сьогодні великі практичні знання.

Міжнародна практика проведення зовнішньоекономічних операцій припускає здійснення певних видів комерційної діяльності, які складаються з окремих етапів і стадій на кожному з яких вирішуються конкретні задачі, що пов’язані з оформленням, пересиланням і обробкою документації, необхідний для забезпечення виконання угоди.

Метою цієї курсової роботи було оцінити ЗЕД ВАТ „Олімпія”. Для цього ми використовували показники експортно-імпортної діяльності підприємства, займались дослідженням ринку, встановлювали контакти з іноземними партнерами.

Завданням курсової роботи було оцінити, ознайомитися з особливостями здійснення зовнішньоекономічних операцій суб’єктами України та засвоєння раціональної методики підготовки зовнішньоекономічних угод і оволодіння необхідними для цього практичними навичками. Також потрібно було оцінити ефективність ЗЕД, встановити контакти з діловими партнерами, підготувати проект контракту, провести переговори та укласти його. Детальний аналіз показників імпортних операцій показав динаміку показників, причини та наслідки переміщення в той чи інший бік. Було встановлено контакт з фірмою експортером, в даному випадку фірмою «Nokia», при цьому використовувались такі документ як запит. Ми домовилися, що контракт буде розроблений імпортером, тобто ТОВ «Транс». Підчас розробки контракту у сторін виникли непорозуміння, які були вирішені шляхом переговорів. При розробці контракту широко застосовувались рекомендації та базові умови поставки «Інкотермс - 2000». Слід також врахувати, що було досліджено питання фінансових розрахунків між сторонами, після переговорів було вирішено що оплата буде проводитись за допомогою попередньої оплати. ТОВ „Транс” займається ЗЕД експортуючи мобільні телефони з закордону і реалізуючи продукцію на зовнішньому ринку.

Визначаючи відносний показник економічної ефективності від імпорту товарів (1,15) ми бачимо що така операція принесе позитивний фінансовий результат. Для встановлення контакту з виробником було використано запит. Сторони провели переговори, усунули непорозуміння і підписали контракт на продаж на умовах (FCA Гельсінкі).

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення