Реферат «Дискусія, полеміка, диспут як рiзновид суперечки», 2014 рік

З предмету Документознавство, діловодство · додано 29.10.2014 19:14 · від Ірина · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Дискусія 4 Полеміка 7 Диспут як різновид суперечки 11 Висновок 13 Список використаних джерел 14

Висновок

Важливе місце в організаціях дискусії має культура мовлення. Адже не так вже й багато людей у ході суперечки вміють дотримуватися елементарної культури мовлення. Це у першу чергу стосується використання необразливих, дипломатичних формулювань і т.п., це стосується вмінню висловлювати лаконічно свою думку, не припускатися двохзначного трактування своїх висловлювань та позицій.
Важливе місце також слід приділити часу виступів сторін, які ведуть дискусію. Не можна, щоб одна сторона мала більше часу для виступів.
Не можна, щоб хтось зі сторін переходив на силові методи ведення дискусій. Сила голосу – це ще не вирішення проблеми, це не наближення до найкращого розв’язання суперечки.
Не можна у жодному разі під час дискусій використовувати не дозволені методи ведення суперечок: ображати один одного, натякати на якісь певні негативні сторони один одного, не маючи конкретних доказів чи відносячи від суперечки речі, які не мають логічного відношення до розглядуваних питань. 

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?