Курсова робота «Контракт у трудовому праві України», 2014 рік

З предмету Право · додано 29.10.2014 18:39 · від Денис · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 Розділ 1 Поняття контракту та сфера його застосування.5 Розділ 2 Умови контракту.12 Розділ 3 Укладення, зміна і припинення контракту.20 Висновки.25 Список використаних джерел.27

Висновок

ВИСНОВКИ

Отже, на основі проведеного дослідження, виходячи із поставленої мети і завдань курсової роботи, можна зробити ряд наступних висновків.
Складовою правового механізму усунення економічних, юридичних та організаційних обмежень, що перешкоджають вільному продажу громадянами своєї робочої сили, є контрактна система найму працівників. Нині контрактна форма трудового договору широко застосовується на підприємствах, установах, організаціях різних форм власності, зокрема, в закладах освіти, науково-дослідних інститутах, засобах масової інформації, у системі цивільного захисту, на службі в органах внутрішніх справ тощо. Найбільш ефективно вона використовується на спільних підприємствах за участю іноземного капіталу.
Стаття 21 КЗпП визначає трудовий контракт як особливу форму трудового договору.
Контракт являє собою найважливішу форму реалізації громадянами їх конституційного права на працю та забезпечення його гарантій, а також на вільний вибір виду зайнятості. Контракт спрямований на здійснення ефективної кадрової політики; забезпечення умов для прояву працівником ініціативи і самостійності з урахуванням його індивідуальних здібностей і професійних навичок; правову і соціальну захищеність працівника.
Застосування трудового контракту є можливим тільки у випадках, прямо передбачених законами України.
Контракт як особлива форма трудового договору повинен бути спрямований на забезпечення умов для виявлення ініціативи і самостійності працівників, враховуючи їх індивідуальні здібності й професійні навики, підвищення взаємовідповідальності сторін, правову і соціальну захищеність працівника. Умови контракту, що погіршують становище працівника в порівнянні з чинним законодавством, угодами і колективним договором, вважаються недійсними. Таким чином, умови контракту можуть поліпшувати становище працівника, встановлювати додаткові виплати, переваги, пільги, а також конкретизувати права й обов’язки сторін контракту.
Працевлаштовуючись за контрактом, працівник подає той самий пакет документів, що й за звичайним трудовим договором.
Контракт укладається в письмовій формі в двох примірниках і підписується роботодавцем і працівником.
Змінювати умови контракту сторони можуть лише за взаємною домовленістю.
Контракт може бути припинено з підстав, передбачених трудовим законодавством, а також з підстав, передбачених безпосередньо контрактом.
Потрібно зазначити, що українське законодавство про контракти в цілому відповідає сучасним вимогам і є значним кроком вперед у формуванні трудових правовідносин. Але необхідне його вдосконалення, що дозволить ефективніше вирішувати розбіжності в трудовій сфері.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?