Курсова робота «Біржовий інтернет-трейдинг», 2014 рік

З предмету Економіка · додано 27.10.2014 22:04 · від НАТАЛЯ · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

2. Вступ 3 Розділ і. Класичний (графічний) аналіз фінансових ринків 4 1.1. Технічний аналіз: основні постулати та цілі 4 1.2. Типи графіків та правила їх побудови 1.3. Лінії підтримки, спротиву і сили. Правила їхньої побудови і трейдингу з їх урахуванням Розділ іі. Класичні моделі розвороту тренда і правила трейдингу за їхніми сигналами 2.1. Модель «Голова та плечі» (Head & Shoulders, H & S ) 2.2. Подвійна вершина і подвійне дно (Double Top and Double Bottom, DT & DB) 2.3. Потрійна вершина і потрійне дно (Triple Top and Triple Bottom – TT&TB) 2.4. Закруглені вершини і закруглені основи (Rounded Top and Rounded Bottom, RT & RB) 2.5. Модель «роздувай і біжи» (Bump and Run Reversal, BARR) Розділ ііі. Технічний аналіз основних валютних пар Висновки Список використаних джерел

Висновок

Отже, для ефективного прогнозування ситуації на ринку, інвесторам слід використовувати такий метод аналізу цін, як технічний аналіз. Технічний аналіз – це один з двох методів оцінки ситуації на ринку. На рівні з фундаментальним, технічний аналіз є ключем до розуміння закономірностей зміни цін, а також дозволяє прогнозувати майбутні коливання котирувань. Виділяють два напрями такого анлізу – графічний і комп’ютерний. Головна мета проведення технічного аналізу – виявлення переважаючого напрямку руху ціни (тренда), а також визначення кращих цін і часу для укладання угод.
Технічних аналітиків часто називають чартистами (від chart - графік). Таким чином, проявляється одна з ключових характеристик технічного аналізу – це аналіз графіків.
На даний момент основними видами графіків, застосовуваних для технічного аналізу, є наступні п'ять : лінійні графіки (line charts); бари (bar charts); хрестики-нулики (point & figure); японські свічки (candlestick); гістограми (histogram).
Найпопулярнішими серед трейдерів є лінійні графіки та графіки відрізків (барів). Графічні моделі також часто називають графічними фігурами. Графічні моделі – це різні конфігурації, які візуально видно на цінових графіках і які дають сигнали трейдеру про те, куди далі рухатиметься ринок.
Розрізняють три основних типи графічних моделей:
 Моделі розвороту тренда – це моделі, після формування яких змінюється напрям руху ринку.
 Моделі продовження – це різні типи фаз консолідації цін, які відбуваються всередині довготривалих тенденцій.
 Неоднозначні фігури (фігури «50 на 50») – це цінові моделі, які можуть бути як моделями розвороту, так і продовження.
Виділяють такі основні фігури розвороту тренду: «голова і плечі» (пряма і перевернута); подвійна/потрійна вершина/дно.
На основі проведеного технічного аналізу основних валютних пар можна з впевненість стверджувати, що класичні моделі розвороту тренду є поширеним явищем у процесі функціонування валютного ринку.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?