Курсова робота «Підготовка зовнішньоторговельної угоди з експорту соку», 2014 рік

З предмету Економіка · додано 27.10.2014 13:55 · від lesiashelby · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ.3 1. Аналітична маркетингова оцінка ринку соків.4 1.1. Аналіз світового ринку соків.4 1.2. Аналіз українського ринку соків.10 2. Правове обґрунтування можливості здійснення даної зовнішньоторговельної угод.18 2.1. Законодавча база.18 2.2. Нормативно-правові умови здійснення даного проект.22 3. Зовнішньоекономічний контракт з експорту соків. 27 4. Оцінка ефективності зовнішньоторговельної угоди з експорту соків.32 Висновки.35 Список використаних джерел.37 Додатки.39

Висновок

Виконуючи дану курсову роботу, я дослідила світовий ринок соків та соковмісних продуктів. Можна зробити висновок, що ринок соків є досить динамічним та перспективним. Хоча останні кілька років ринок соків переживає певний спад, експерти прогнозують, що вже до 2017 року його об’єм складатиме 79 млрд. л. Основними експортерами соків у світі є Бразилія, Китай, США, Таїланд та Індія. Основні імпортери – США, країни ЄС, Китай, Канада, Японія та Росія.
Український ринок соків переживає спад з 2008 року, пов’язаний із світовою економічною кризою і падінням попиту. З іншого боку у вітчизняних виробників є значні перспективи як на національному ринку, який ще є ненасиченим, так і на зарубіжних ринках, в першу чергу, Росії, Білорусі, Казахстану, Німеччини, Австрії та ін. Важливою проблемою українського ринку соків є нестача власної сировини та необхідність її імпорту.
При написанні курсової роботи я розглянула всі елементи складання зовнішньоекономічної угоди, визначила її ефективність, підрахувала чистий пробуток, податки на експорт, рентабельність угоди тощо. Для оцінкти ефективності контракту я використала базовий та альтернативний показники, згідно з якими вибрана мною угода виявилася ефективною за рахунок перевищення експортних доходів над експортними витратами і над доходами від продажу всередині країни.
Також про ефективність даної експортної угоди можна говорити в умовах девальвації гривні. Як відомо, девальвація національної валюти несе додаткові прибутки експортерам, які працюють із вітчизняною сировиною, як це і відбувалось в даому випадку. Дана експортна угода є рентабельною завдяки низьким витратам, які несе підприємство, та високим цінам на цей продукт на зарубіжних ринках молочної продукції. Також за даним контрактом сторонами було обрано умови поставки Ex Works, що, безумовно, є перевагою для експортера, так як він несе мінімльні витрати лише по навантаженню товару. Ще одним позитивним аспектом є 100% передоплата, що автоматично страхує експортера від ризику непогашеної дебіторської заборгованості.
Отже, дана зовнішньоторговельна угода є ефективною за всіма параметрами.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?