Реферат «Модель економічного розвитку Південної Кореї», 2014 рік

З предмету Економіка · додано 27.10.2014 13:25 · від lesiashelby · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

І. Модель економічного розвитку Пд. Кореї 3 ІІ. Оцінка ефективності стратегії. Порівняння з іншою країною з такою ж стратегією 8 Висновок.12 Список використаних джерел.14

Висновок

За результатами дослідження можна зробити висновок, що корейська економічна модель є ефективною, тому що вона призвела до досягнення Кореєю в своєму розвитку рівня багатих країн. Використовуючи стратегію наздоганяючого розвитку та модель економіки знань, Корея змогла побудувати систему, яка базується на економічному стимулюванні, освічених та кваліфікованих працівниках, ефективній інноваційній системі та сучасній і легкодоступній інформаційній інфраструктурі. Ці умови забезпечили економіку необхідними засобами для ефективного використання знань, підвищення продуктивності праці і довгострокового економічного зростання. Сильне та ефективне лідерство уряду, яке було дуже важливим на ранніх стадіях, згодом зменшило свій вплив на економіку. Економічні реформи, здійснені після кризи 1997 року, є гарним прикладом використання всіх можливостей для покращення економічних умов.
Хоча Корея здійснила ці досягнення, необхідно продовжувати зусилля в реформуванні систем вищої освіти та інновацій. Ці сфери недостатньо розвинулися в останні роки відповідно до вимог глобальної економіки, зокрема в результаті деякого опору, властивого корейському суспільству і культурі. Крім того, необхідні активніші антикризові заходи для досягнення більш збалансованого економічного розвитку в різних секторах і нішах економіки.
Корея є прикладом для країн, що розвиваються у багатьох відношеннях. Однак, є унікальні аспекти країни, які обмежують пряму можливість застосування уроків, які були отримані: етнічна і культурна гомогенність, місцями конфуціанська традиція, що визначає високе значення освіти, досягнень та лояльності до нації, загроза безпеці, і політичне керівництво. Крім того, деякі особливості країни характерні Азіатській моделі розвитку і зростання, яка не може були легко відтворена в інших культурах - серед них, сильна державна участь в орієнтації та управлінні економікою, дуже високі ставки заощадження та інвестицій, промислова організація, добре використана у масовому виробництві. Тим не менш, існує ряд ключових особливостей корейського досвіду, які ілюструють, як країна може поступово побудувати економіку, засновану на знаннях, з підходами, яким треба слідувати і пастками, які треба уникнути.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?