Курсова робота «Економічна ефективність вирощування цукрових буряків», 2007 рік

З предмету Маркетинг · додано 30.08.2007 09:13 · від qwerty · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 1. Значення прямого маркетингу у діяльності підприємства 1.1. Поняття та розвиток прямого маркетингу 7 1.2. Форми прямого маркетингу на підприємстві 17 2. Організація прямого маркетингу на підприємстві 2.1. Природно-економічна характеристика підприємства 22 2.2. Оцінка форм прямого маркетингу 28 3. Оптимізація питань прямого маркетингу 29 Висновки та пропозиції 35 Список використаних джерел 36 Додатки

Висновок

В ході роботи над даною курсовою роботою я спробував розкрити всі аспекти пов’язані із прямим маркетингом.

Прямий маркетинг - займається встановленням індивідуального контакту з чітко обмеженою, відомою цільовою групою споживачів.

У визначення прямого маркетингу, заснованого на засобах масової інформації, включається: будь-яке пряме спілкування з покупцями або представниками ділових кіл з метою отримання відгуку у формі замовлення (пряме замовлення), вимоги додаткової інформації (створення бази даних потенційних покупців), відвідини ними магазина або іншого місця продажу певних товарів або послуг.

Пряме замовлення включає всі прямі відгуки, здійснені під впливом засобів масової інформації, які закінчуються покупкою. Для зручності покупця вся інформація, необхідна для ухвалення рішення, вже дана в оголошенні. Створення бази даних потенційних покупців. Цей вид прямого маркетингу включає всі прямі відгуки на рекламне звернення через будь-який засіб масової інформації і призначений для того, щоб зацікавити в своїй продукції або послузі майбутніх покупців і примусити їх методом запиту отримати додаткову інформацію про товар або послугу.

На прикладі підприємства “ Товариство з обмеженою відповідальністю сільсько-господарське підприємство “Родіна” Богодухівського району Харківської області ” я намагався розкрити найбільш ключові моменти процесу формування політики прямого маркетингу, від якої в значній мірі залежить матеріальне благополуччя підприємства. Але практика показує, що найбільш значимими факторами, що визначають збільшення чи зменшення збуту продукції, є в першу чергу якість і споживчі властивості самих товарів, їхня ціна, загальне кон'юнктурне становище на ринку, дії конкурентів і т.п.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали

Подібні визначення