Реферат «Капітал як категорія в міжнародній економіці», 2011 рік

З предмету Економіка · додано 02.10.2014 19:51 · від Богдан · Додати в закладки
8 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ I. Економічна сутність капіталу 4 1.1. Капітал як економічна категорія 4 1.2. Теорія капіталістичної експлуатації К. Маркса 12 Розділ II. Капітал і праця 16 2.1. Наймана праця і робоча сила як товар 16 2.2. Заробітна плата, як винагорода за працю 19 Розділ III. Конфлікт праці і капіталу 22 Висновки 27 Список використаної літератури 29

Висновок

Капітал — це не просто гроші, а авансована вартість, яка в процесі свого руху приносить більшу вартість від первісно авансованої. З точки зору політекономічного розуміння сутності та змісту категорії «капітал» важливо враховувати, що перетворення грошових знаків на капітал передбачає наявність ряду як техніко-організаційних, так і соціально-економічних умов. Перша з них — це можливість і необхідність власника потенційного капіталу вступати у відносини з іншими продуцентами (виробниками) з приводу купівлі факторів виробництва. Друга — це те, що за умов недостатньої наявності хоча б одного зі згаданих факторів для організації ефективного виробництва, він може звернутись до відповідних ринкових інституцій (банків, інвестиційних фондів, трастів, лізингових компаній тощо).
Так, перетворюючи свої кошти на капітал, його власник вступає в економічні відносини з різними господарюючими суб’єктами, які постачають через ринок необхідні йому товари (послуги), а також з індивідами, які отримують засоби для існування не від власної підприємницької діяльності, а від найманої праці за гроші (відповідну плату). Тобто капітал — це економічна категорія, котра виражає не стільки техніко-організаційні, скільки соціально-економічні відносини. Найрельєфніше вони виявляються у трудових відносинах.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 8 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?