Дипломна робота «Виробництво вакцини для профілактики вірусної геморагічної хвороби кролів на новогалещинській біофабриці полтавської області», 2013 рік

З предмету Ветеринарна медицина · додано 09.09.2014 19:44 · від Виталий · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Завдання на виконання дипломної роботи Реферат.7 1. Вступ.8 2. Огляд літератури.11 2.1. Коротка характеристика основних хвороб кролів в Україні.11 2.2. Етіологія та епізоотологія геморагічної септицемії кролів.12 2.3. Клінічні ознаки та паталого - анатомічні зміни.15 2.4. Діагностика та диференціальний діагноз.17 2.5. Профілактика та заходи боротьби з геморагічною септицемією кролів.19 2.6. Заключення з огляду літератури.25 3. Власні дослідження.26 3.1. Вибір напрямків досліджень, матеріали та методи виконання дипломної роботи.26 3.2. Характеристика «Новогалещинської біофабрики» та виготовлення вітчизняних вакцинних препаратів проти хвороб кролів.26 3.3. Апробація вакцинних препаратів в умовах біофабрики і виробництва.31 3.4. Використання вакцинних препаратів у виробництві та їх ефективність.34 3.5. Розрахунок економічної ефективності протиепізоотичних заходів за використання вакцини проти геморагічної септицемії кролів.36 4. Охорона праці в умовах «новогалещинської біофабрики».40 5. Екологічна експертиза.51 6. Висновки і пропозиції виробництву.54 Список використаної літератури.55 Додатки.58

Висновок

1. На сьогодні вірусна геморагічна хвороба кролів залишається найбільш небезпечною для кролівництва, незалежно від різних форм власності. В Козельщинському районі Полтавської захворювання кролів у населення перебігає у формі ензоотії та епізоотії з охватом дорослого поголів’я на 80-85 % з летальністю 90-95 %.
2. Вірусна геморагічна хвороба кролів в 2011 році появилась в декількох населених пунктах і попередній діагноз був поставлений на основі епізоотологічних даних (швидке розповсюдження, короткий інкубаційний період – 48 – 72 години і загибель майже без клінічних ознак).
3. Колективом науково-виробничої компанії «Алтекс» ЗАТ «Новогалещинська біофабрика» розроблено і запропоновано для виробництва моно валентну, тканьову інактивовану вакцину проти вірусної геморагічної хвороби кролів «Геморагівак» та асоційовану «Бівак» проти міксоматозу і вірусної геморагічної хвороби кролів, ліофілізована.
4. За використання зазначених вакцин при проведенні протиепізоотичних заходів отримали попередній економічний збиток на суму 68391,2 грн, а економічна ефективність на 1 грн витрат склала 14,1 грн.
5. Для успішної профілактики і боротьби з вірусною геморагічною хворобою кролів пропонуємо при кожній державній районній лікарні ветеринарної медицини на період епізоотії формувати із провідних фахівців протиепізоотичний загін для своєчасного знищення хворих і підозрюваних, вакцинації здорових, проведення санації і дезінфекції в епізоотичних вогнищах.
6. Проводити широку роз’яснювальну роботу серед кролівників про своєчасне щеплення кролів з 45 – денного віку проти ВГХК, профілактичної дезінфекції та дезінсекції кролячих кліток і шедів 3 % - ним розчином гідроокису натрію.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?