Дипломна робота «Стратегія збуту ТОВ "Автоальянс Київ"», 2014 рік

З предмету Маркетинг · додано 09.09.2014 16:28 · від КЕН · Додати в закладки
75 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 3 Розділ і. Теоретичні основи збутової стретегії підприємства на автомобільному ринку 7 1.1. Суть маркетингової стратегії 7 1.2. Збут як важлива складова маркетингової діяльності 16 1.3. Стратегії збуту підприємства на автомобільному ринку 25 Висновки до розділу 1 40 Розділ іі. Дослідження збутової стратегії тов "автоальянс київ" 42 2.1. Характеристика діяльності підприємства 42 2.2. Аналіз ринку легкових автомобілів в Україні 48 2.3. Аналіз маркетингової діяльності та стратегії збуту підприємства 54 Висновки до розділу 2 69 Розділ ііі. Напрями удосконалення маркетингової стратегії збуту тов "автоальянс київ" 71 3.1. Організація служби маркетингу на підприємстві 71 Заступник директора з маркетингу 72 Начальник відділу маркетингу 72 3.2. Шляхи вдосконалення збутової діяльності підприємства 82 3.3. Бізнес-планування збутової діяльності підприємства на майбутній період 88 Висновки до розділу 3 98 Розділ iv. Система управління охороною праці та безпекою в надзвичайних ситуаціях в тов "автоальянс київ" 100 4.1. Управління охороною праці 100 4.2. Охорона праці при навантаженні, розвантаженні та перевезенні вантажів 103 4.3. Заходи пожежної безпеки 106 Висновки розділу 4 111 Висновки 112 Список використаної літератури 118

Висновок

Концепцію стратегічного маркетингу розглянуто як складову частину маркетингу, що базується на принципах стратегічного управління, спрямовану на досягнення перспективних цілей підприємства, виходячи з врахування довгострокових конкурентних переваг в умовах невизначеності зовнішнього середовища. Визначено, що стратегічний маркетинг є інструментом прогнозування майбутніх параметрів розвитку і функціонування підприємства як складної системи. Основною його метою є підвищення конкурентоспроможності підприємства в цілому.
Основними принципами стратегічного маркетингу є: застосування в єдності і взаємозв'язку тактики та стратегії активного пристосування до ринку, його вимог з одночасним цілеспрямованим впливом на нього; формування умов для реалізації принципу соціально-орієнтованої діяльності підприємства, що враховує як власні запити, так і потреби суспільства в цілому; орієнтація на глобальні цілі організації; оцінка привабливості товарного ринку з погляду стійких конкурентних переваг і стратегічних можливостей; виявлення стратегічного профілю як сукупності найважливіших напрямів діяльності фірми й орієнтація маркетингу та НДДКР на потенційні потреби клієнтів; розробка нових стратегічних проектів із виникненням нових стратегічних можливостей.
Стратегічне управління розподілом - процес, який знаходиться в постійному русі. Зміни обставин як всередині підприємства, так і ззовні його, або все разом потребують корективів стратегії, тому процес стратегічного управління представляє собою замкнутий процес.
Сучасна дилерська компанія «АвтоАльянс Київ» як елемент каналу розподілу автомобілей Nissan в Україні орієнтується на запити ринку, пристосовуючи для цього пропозицію продукції, реалізацією й обслуговуванням якої вона займається, на основі всебічного вивчення потреб і можливостей споживачів. Дилерська компанія зосереджена на обслуговуванні сегментів ринку в Києві та області. Нею побудова така політика збуту та обслуговування, що найбільш адаптована до запитів саме цієї групи споживачів і вигідно відрізняється б від дій, реалізованих конкурентами в цій області.
Важливим елементом торговельної політики є підвищення кваліфікації співробітників і персоналу дилерів у зв’язку з появою нових моделей машин. Продуценти машин зацікавлені у високій кваліфікації персоналу збутової мережі ще й тому, що фахівці, які займаються ремонтом, є основним джерелом ідей з вдосконалення машин.
Торговельна політика автомобільної дилерської компанії базується на її угоді з постачальником, згідно з яким він поставляє в погоджений район свої машини й запасні частини тільки дилерові. Це важливо для обох: постачальника, щоб мати тільки великих замовників, дилера щоб не мати конкурентів.
Під час аналіз плану збутових заходів на грудень місяць було встановлено, що основними видами рекламної діяльності даної фірми є прямий маркетинг, безпосередньо реклама (зовнішня, ЗМІ), директ–мейл (розсилка електронною поштою, розсилка повідомлень) а також проведення культурно масових заходів – дня відкритих дверей. Раніше ми докладно розглянули всі ці рекламні заходи. Враховуючи специфіку планового місяця прийняте рішення про спонсорування проведення ялинкових вистав для дітей сиріт.
Було розглянуто особливості складання медіа плану менеджером з збуту (керівника відділу продаж).
Зокрема на досліджуваному підприємстві у компетенцію керівника відділу саме і входить організація збутової діяльності за погодженням із генеральним директором та за наявності двосторонніх консультацій керівників інших підрозділів.
Крім вищеназваного, до обов’язків керівника відділу продажів входить:
- розробка планів рекламних заходів,
- контроль виходу реклами в засобах масової інформацї,
- організація виготовлення ескізів для зовнишної реклами ТОВ “АвтоАльянс Київ”,
- підготовка проектів наказів і розпоряджень з питань, які належать до його компетенції.
Фінансовим відділом визначається маркетинговий бюджет, який затверджується керівником фірми. Виходячи із суми даного бюджету керівник відділу збуту планує розміщення реклами у засобах масової інформації. Так, нам було виділено на наступний тиждень сума у розмірі 10 тис.грн на проведення рекламних заходів. Розробка медіаплану здійснюється поетапно.
Як показав аналіз діяльності ТОВ “АвтоАльянс Київ” ним активно використовуються різноманітні традиційні форми реклами. Ефективність використання форм реклами є високою, однак один із напрямків рекламної діяльності, що останнім часом активно розвивається в Україні в ТОВ “АвтоАльянс Київ” не використовується.
Вважаємо, що доцільним буде використовувати засоби Інтернет-реклами за різними її підвидами. Для ТОВ “АвтоАльянс Київ” вигода від такої рекламної діяльності буде полягати у відносній дешевизні та великій території охоплення цільової аудиторії.
При виборі рекламної компанії ТОВ “АвтоАльянс Київ” слід враховувати, що рекламні компанії пропонують нині різний спектр послуг, на сьогодні відсутня також усталена ціна на той чи інший вид реклами, тому все залежить від самої рекламної компанії – її досвіду роботи, кількості клієнтів, професіоналізму працівників тощо.
Запропонований в третьому розділі проект забезпечує досягнення значних економічних показників діяльності і своєчасне повернення кредитних засобів.
Проектний період по реалізації займе 5 років.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 75 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?

Подібні матеріали