Курсова робота «Регіональна та екологічні особливості розвитку транспортного комплексу в країнах Європейського Союзу», 2014 рік

З предмету РПС · додано 05.08.2014 16:10 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 5 1. Транспортний комплекс: значення в економічному розвитку країн Європейського Союзу 6 2. Характеристика структури транспортного комплексу в країнах ЄС 9 2.1. Авіаційний транспорт 9 2.2. Автомобільний транспорт 10 2.3. Залізничний транспорт 11 2.4. Морський транспорт 13 3. Регіональні особливості розміщення транспортного комплексу в країнах Європейського Союзу 14 4. Екологічні аспекти функціонування транспортного комплексу в країнах ЄС та наслідки для господарства світу 17 5. Перспективи розвитку транспортного комплексу в країнах Європейського союзу за умов глобалізації 23 Висновки 25 Література 27

Висновок

Транспортний комплекс Європи вирізняється серед транспортних комплексів інших країн. Звичайно, в першу чергу транспортний комплекс характеризується поєднанням різного виду транспорту для забезпечення діяльності підприємств, організацій та перевезень пасажирів. Однак особливостями даного комплексу є те, що до його складу добровільно входять високорозвинені транспортні об'єднання, які працюють для планування високої правової та транспортної культури.
Найбільш розвиненою транспортною системою ЄС є авіаційна. Авіація є доступною для більшості мешканців Європейського Союзу. Система "Єдиного європейського неба", яка почала свою роботу з 1987 року лібералізувала розвиток авіакомпаній. Якість даного транспорту стає дедалі кращою, а послуги стають доступнішими для населення.
Автомобільний транспорт є одним із лідерів по перевезенню товарів через країн ЄС. Основною проблемою даного транспортування є перенавантаження доріг і погіршення екологічного стану країн. Автомобільний транспорт є найбільш перспективною галуззю транспортного комплексу, оскільки саме дорогами перевозиться найбільше товарів, також європейці обирають даний вид транспорту для переїздів на близькі та дальні дистанції, незважаючи на наявність високошвидкісного залізничного транспорту.
Залізничний транспорт не є популярним серед європейців, хоча щороку він удосконалюється, втілюючи програми по розвитку високошвидкісного перевезення пасажирів. Дані перевезення дозволяють забезпечувати роботою близько мільйону людей, а оборот галузі становить 73 мільйони євро на рік. Уряд Європейського Союзу виділяє постійно кошти на розробку ще більш швидкісного та комфортного залізничного транспорту, що може доставити пасажирів в будь-яке велике місто Європи.
Водний транспорт широко використовується при перевезенні вантажу. Близько 40% всього вантажу перевозиться з країни в країну морем. Що стосується перевезення пасажирів, то даний вид транспорту не широко популярний, однак постійно проводяться програми з популяризації даних видів перевезень.
До країн, що мають найбільш розвинуті транспортні системи відносять Голландію, Німеччину, Швецію, Великобританію і Данію. Польща та Болгарія мають саме гірше транспортне сполучення.
Розглядаючи екологічні проблеми, зумовлені діяльністю транспортної системи, слід зазначити, що на сьогодні уряд ЄС працює над створенням міжнародних транзитних коридорів, які зменшать забруднення у містах і розгрузять внутрішні дороги.
На це постійно витрачаються кошти і до 2030 року магістраль має покрити 17 тис. км. для сполучення найбільших європейських міст. Також планується сполучити високошвидкісні залізничні лінії із основними аеропортами до 2050 року.
Що стосується розвитку транспортної системи ЄС, то в першу чергу основна ставка робиться на розвиток залізничного транспорту і покращення екології в країнах Європейського Союзу.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?