Курсова робота «Екологізація галузей будівельно-індустріального комплексу», 2014 рік

З предмету РПС · додано 05.08.2014 16:08 · від kseniya_www · Додати в закладки
35 грн Вартість завантаження

Зміст

Вступ 5 1. Суть, структура та значення будівельно-індустріального комплексу 6 2. Передумови розміщення будівельно-індустріального комплексу 8 3. Сучасний стан розвитку та екологізація будівельно-індустріального комплексу 14 4. Продукція будівельно-індустріального комплексу в світовій торгівлі 18 5. Проблеми та перспективи розвитку будівельно-індустріального комплексу України 22 Висновки 25 Список використаної літератури 26 Додаток А 27 Додаток Б 28

Висновок


Будівельно-індустріальний комплекс в Україні відіграє важливе значення, оскільки він забезпечує не тільки можливість проживання для населення, але і реалізовує капітальні інвестиції у всіх сферах діяльності.
До будівельного комплексу відносять: виробництво будівельних матеріалів, послуги з будівництва, машинобудування, проектно-конструкторські роботи.
Будівельна галузь сьогодні не має значного впливу на формування ВВП, так відсоток даної галузі в загальній вартості виробленого продукту становить тільки 2%.
Після кризи 2009-2010 року галузь так і не відновилась повністю, хоча динаміка здачі житла і зростає. Зазначимо, що житлове будівництво становить тільки 17,3% - все інше припадає на комерційну нерухомість та інженерні споруди.
В 2013 році співвідношення міського будівництва до сільського становить 68/31.
Що стосується екологізації будівельного комплексу, то тут важливо посилити систему екологічних вимог до будівельних матеріалів, підготувати законодавчі пропозиції по оподаткуванню підприємств будівельного комплексу.
Що стосується міжнародної торгівлі, то зазначимо, що будівельні матеріали України є досить високої якості, що можуть конкурувати на міжнародних ринках. Однак доцільно розробляти програму по збільшенню виробництва будівельних матеріалів, оскільки матеріали, ресурси, персонал повністю готові до здійснення даних планів.
Україна як експортує, так і імпортує будівельні послуги. Експорт переважає імпорт, що є хорошим показником. Основні проблеми будівельно-індустріального комплексу звичайно що пов'язані із відновленням попиту на будівництво. Особливо увагу необхідно приділити будівництву житла для населення, розвитку доступних програм, які б дозволяли купувати житло в більшій кількості.

Перед завантаженням, ви можете звернутися до адміністратора сайту, та ознайомитися з роботою через Skype (live:intellectnova)

Завантаження буде доступне після авторизації та поповнення балансу на 35 грн

Зайти на сайт

Забули пароль? Ще не зареєстровані?